Skocz do zawartości
Del

[Propozycja] Zmiana klasy Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry mówie :

 

WIEM że to klasa premium. Wiem że ta klasa ma być mocna - chce ja tylko zbalansować.

 

 

 

Propozycja:

 

 

 

 

Obecnie Ninja zabija 1/1 z noża (PPM)

 

Proponuje to zmienić na:

 

-podstawowe obrażenia z noża (65~200) + 45 (co daje średnią ilość hp gracza na 1 lvlu) + przelicznik int (INT / 2)

 

- Jeśli dziabnięty przeciwnik przeżyje jego obecna prędkość poruszania sie została by zmieniona na 0 (Zamrożenie tak jak odznaka z pistoletów na BF2)

 

- Po osiągnięciu 100 INT przelicznik z noża został by wyłączony (zamiast tego ninja zabijał by 1/1)

 

 

 

Co da nam:

 

 

Z 99 INT -159~294 DMG

 

Bez INT - 110~245 DMG

 

 

 

Co ta zmiana by dała dla serwera:

 

 

- Mniej zdenerwowanych graczy

 

- Klasa ninja stała by sie bardziej sensowana (ograniczenie sytuacji w stylu zabijania przeciwnika przy dziabnięciu w stope - to nie grecka mitologia :P )

 

- Statystyka INT przestała by być bezużyteczna.

 

 

 

Prosze was o wypowiadanie sie w tym temacie (za równo gracze z i bez tej klasy)

 

 

 

PS

 

(Wszelkie posty w stylu "ninja nie zostanie zmnieniony; temat do zamknięcia" prosze zachować dla siebie - ja tu staram sie Coś naprawić :) )

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest propozycja Godna Mistrza .. Masz po 1.. idealna Propozycję.. po 2 leci + do repki za zajebisty pomysł.. i oby do przeszło :) bo obecna Ninja na 70 plus levles jest jak Bóg. a od 120+ przy full kondycha hp i troche wytrzymki niczym Nieśmiertelność !!! Jestem na TAK !!!!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak wyżej Michał i Andżela to ujęli, bardzo dobry pomysł.. Nikt nie będzie miał do zarzucenia tej klasie.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wielkie tak po tej zmianie ninja byłaby w końcu do zabicia i na serwerze grałoby cały czas dużo ludzi a nie jak teraz, że wejdzie ninja to zostaje 15 osób :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wielkie propsy w końcu ktoś wymyślił sensowne przerobienie ninjy tak aby nie była aż tak op, Sam grywałem ninją i myśle że pomysł jest ciekawy i wniesie dużo dobrego.Jestem na Tak :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Genialny pomysł, na serwerze gram co prawda niedługo, ale klasa ninja to utrapienie każdego servera. Popieram taką zmianę i rzeczywiście teraz ta klasa będzie miała sens, przydałoby się jeszcze zwiększyć widoczność (nie wiem czy autor posta miał to zapisane i ja nie doczytałem). Jak najbardziej za, mam nadzieję, że ten pomysł "wejdzie w życie".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak, klasa ninja w obecnej formie wiele psuje na serwerze, irytuje graczy, którzy odpływają. Sam ściągnąłem parę znajomych na serwer i wszyscy odeszli podając powód ninjy.

 

 

 

Wypowiadam się jako gracz, który grał ninją i wie z czym to się je, że tak to ujmę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak ale w takim razie też innym premką zmniejszyć na konspirowi dac 1/2 scout czemu ninja ma być tylko zmniejszony tylko z nich serwer się utrzymuje w głównej mierze takie moje zdanie ale o tym zadecydują Administratorzy 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

- Jeśli dziabnięty przeciwnik przeżyje jego obecna prędkość poruszania sie została by zmieniona na 0 (Zamrożenie tak jak odznaka z pistoletów na BF2)

 

 

Mam pytanie- na ile te zamrożenie by trwało? Cała rundę/mapę czy może kilka sekund?

 

 

 

Co do samej propozycji to daje okejke wreszcie coś fajnego

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Jeśli dziabnięty przeciwnik przeżyje jego obecna prędkość poruszania sie została by zmieniona na 0 (Zamrożenie tak jak odznaka z pistoletów na BF2)

Mam pytanie- na ile te zamrożenie by trwało? Cała rundę/mapę czy może kilka sekund?

Po prostu sie zatrzymujesz w miejscu (twój ruch zostaje gwałtownie przerwany) Co do czasu trwania - można odrazu wrócić do wcześniejszego ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest genialny pomysl. Tylko mam pytanie - czy ten DMG z int bedzie sie dalo zmniejszyc wytrzymaloscia czy jest staly?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mam 50% pewności ze nie zostanie wprowadzona żadna modyfikacja tego czegoś lecz jestem na tak, bo zawsze może zdarzyć się jakiś cud. Swoją drogą jestem ciekawy kto to wprowadził na ten server

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Delu ty robisz nową paczkę więc ty masz jak by ostatnie zdanie co wrzucisz. Ale jestem za wprowadzeniem zmian.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też jestem za osłabieniem ninji, ale te posty nic nie wnoszą do tematu, więc zamykam i proszę H@ o wypowiedź co dalej będzie z tą klasą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...