Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Dosyć ważna uwaga

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak , nie moze tak być że admini ogarniają serwery starają sie dla sieci po czym pod wieczor wchodzą na forum zeby popisac na sb itp. i wyskakuje nagle taki @Geralt z Rivi,

 

 

 

ja powiem jak było ze mna nie chce tu wymieniac innych histori z wyjatkiem wlasnie mojej i ten zły, kto uważa ze tak nie powinno być wypowie sie ja nikogo nie zmuszam tylko pamietajcie ze on może sie przestawic na kazdego z nas nie znam tego czlowieka ale juz zdazylem zauwazyc jaki on jest

 

 

 

 

 

Przedstawiam kilka ss'ow:

 

 

 

1. 

 

 

 

- widać bardzo ładnie jak mnie obraża a niby taki swietoszek jak to wiekszasc uwaza

 

2.

 

 

 

- tutaj zaś obraza ten zły nie musze pisac bo widac, mimo ze jestem za legia jest cos takiego jak wolnosc slowa

 

3. 

 

 

 

- Prosze bardzo tutaj widać jak wszyscy sie rzucili na ten zły zeby nie obrazal delikwenta

 

4. 

 

 

 

 

 

5. 

 

 

 

- i wlasnie zawsze tak jest on nikogo nie obraza

 

6. 

 

 

 

- I jak zwykle musial wspomniec o mnie

 

7. 

 

 

 

- Mimo tego ze @Ten zły . to napisal to nic nie pomoglo

 

 

 

+ nie mam ssa ale zdarzały sie teksty "Wracaj do tej swojej patologicznej rodziny" itp

 

 

 

Uważam ze mozna to bylo rozwiazac w inny sposob, dodam ze zdarzaly sie historie gdy my dostawalismy bany na 24h za obraze a jemu nawet nikt uwagi nie zwrocil...

 

 

 

i tutaj chcialbym podziekowac @jar|luki za "wymierzenie" sprawiedliwosci :P jeden z niewielu sprawiedliwych

 

 

 

I zdaje sobie sprawe ze mogę zostac uznany za niewiadomo kogo, ale rownierz wiem ze nie tylko nas ta osoba irytuje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten ziomek przegiął administracja powinna zareagować z tą sytuacja i zbanować tego śmie*** nic o ludziach nie wie a  wypisuje głupoty ja jestem za banem na zawsze :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To może i ja się wypowiem w tym temacie ,sam nie jesteś święty nie pokażę co mi pisałeś na priv bo to kabaret ,oczywiście pokazujesz że jesteś ofiarą systemu że ja chcę cie udupić masz 16 lat i zawracasz ludziom głowę swoimi problemami ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To może i ja się wypowiem w tym temacie ,sam nie jesteś święty nie pokażę co mi pisałeś na priv bo to kabaret ,oczywiście pokazujesz że jesteś ofiarą systemu że ja chcę cie udupić masz 16 lat i zawracasz ludziom głowę swoimi problemami ...

 

 

Wybacz kolego, lecz skoro wypowiadasz się w taki sposób (jak na ss) do innej osoby, o której nie masz bladego pojęcia to chyba Ty pokazujesz  że to Ty jesteś ofiarą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zostałem tak samo ukarany jak LKD czy TEN ZŁY ban na sb 24H :) Prosze porozmawiać z adminem Strajki on wam przybliży cały ten problem :) N-TY też ma wiele do powiedzenia w tym temacie ,Nawet nie chcecie wysłuchać drugiej strony tylko od razu stwierdzacie że to wszystko moja wina ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Geralt z Rivi

nie chcę widzieć więcej takich wiadomości na sb, bo to co czasami piszesz, to jest żałosne. Tym razem skończy się na upomnieniu, następnym razem zostaniesz przykładnie ukarany. Zamykam, aby uniknąć większego spamu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...