Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie o Admina Gumiok xD

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gumiok xD           (Wiem dziwny ale jestem normalnym czlowiekiem) xD

 

Wiek: 16  

Doświadczenie (w byciu adminem): wysokie dosyc. rok adminowania na innej poteznej sieci 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8-9

Staż w CS-sie: 2 lata

Steam / NonSteam: Steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/Gumiok%20xD/80.72.40.110:27008/

Dlaczego TY .!: Chce pomoc sieci, znam sie na rzeczy, siedze w  grze i prawie 24/7 a jest brak adminow :( wielu odeszlo i zostalo paru, a gracze nie moga grac przez takiech cziterow ... trzeba zrobic z tym pozadek a potrafie dawac sluszne bany, wszystko dokladnie sprawdzam zanim dam ban :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5 - 15 xD (Naprawde)

Kontakt: Steam (Gumiok xD |Multi-head.pl)  , PW

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sory ze sie tu wypowiadam ale to pomylka ;) wyjasnione wszystko z aquaxem i dostalem uba ;) to byla jedna wielka pomylka !ja jestem czysty nie wiesz o co chodzi to prosze nie odzywaj sie ... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie jak dla mnie jesteś zbyt dziecinny na admina, Sorry. Często płaczesz na to że jak ktoś Cie zabije to jest odpalony więc nie wiem na czym polegać będą "słuszne bany" :c

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak

.

 

 

+Steam.

 

 

+Godziny.

 

 

+Pomocny.

 

 

+Aktywny.

 

 

+fajnie się z nim gra.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak. nołlajf z niego jest;p co wchodzę na server to widzę jego mordkę. Trochę już gra na tym serwerze i można byłoby dać mu szansę.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie.Z tego co zauważyłem nie panujesz nad swoimi emocjami po przez płacz na chacie tak jak napisał to WTF.Poza tym 16-17 lat ? Jak to zrobiłeś ? Chyba wiesz ile dokładnie masz lat.Dla mnie to nie zrozumiałe.W razie gdy nie zrozumiesz mojej wypowiedzi kieruję Cię na pw na forum.

 

 

 

Pozdrawiam Savi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie.

 

-Nie wie ile ma lat.

 

-Ortografia

 

-Składnia

 

-Jesteś rudy :v

 

-1 komentarz to Twoje multikonto? :v

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sory ze pisze w swoim podaniu ... ludzie ogarnijcie co wy piszecie ... nie placze na sayu a nawet jakby to co z tego ? przez to nie moge miec admina ? mam wymagania, a z tym ile mam lat ... moze nie mam 16 lat ? wbij na ts pogadamy :/ nie rozumiem co wy wypisujecie te posty sa po to by napic posty i zeby ktos nie mial admina bo przeciez wam to przeszkodzi nie wiadomo w czym ... im wiecej adminow tym lepiej ...

 

 

 

 

 

 

 

a ty degarus nie rozumiem po co sie wypowiadasz nigdy na serwerze nie byles... :/ nie znasz mnie i na forum tez nowy bez sens stary...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym ci radził poszukać jakieś szkoły(podczas wakacji) i popracować tam nad ortografią

 

 

 

Co do podania to jestem na nie- ortografia, zbyt dziecinny i ciągle placzesz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jetsem na tak adminów brakuje, przyda się kolejny któr jest często na serverz, jest ogarniety, gadałem z nim na ts'ie jest spoko masz moje Tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na ,,, Tak '''

 

 

Spełnia wymagania, dużo czasu spędza na serwerze, jest na ts- tak wiemy nie jest obowiązkowe.. lecz siedzi i można porozmawiać..

 

 

Myślę że trzeba dawać nowym młodym ludziom szansę Ponieważ Cod Mod 200 lev.. Jest w top 3 najlepszych Polski więc i wymaga rozwoju , w tym nowych Adminów.

 

 

 

 

Powodzenia..

 

 

 

 

>> Tylko pamiętaj bez gumowców na serwer nie wchodzisz :D <<

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak dlaczego:

 

-Admini potrzebni

 

-Spoko koleś

 

-Rozumie co sie do niego mówi :P

 

 

 

A co do płakania i emocji , każdemu czasami nerwy puszczają a Ci co pisza ze płacze sami płaczą na ninje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

 

-Ogarniety 

 

-Miły

 

-Wymagania spełnia

 

Gadałem z tobą na tsie wydajesz sie byc ogarniet ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie masz TAK gram i rozmawiam  z tobą juz nie jeden dzień wymagania spelniasz wiec powinni ci dać szanse bo jestes doatepny caly czas wiec twoja pomoc sie przyda tylko zyczyć powodzenia

 

 

 

 

 

a co do ortografi to każdemu sie cos pokiełbasi i coś przekreci wiec nie płaczcie tak o tą ortografie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK 

 

-bardzo miły

 

-steam

 

-godzinki :)

 

- i na pewno nie płacze jak go ktoś zabije wręcz ma z tego beke xD

 

 

 

 

 

Powodzenia 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...