Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]niby aktywny

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Yankes

Godzina, data zdarzenia: 1:45 06.08.2014

Mapa:dd2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:766069017 /31.41.141.162

Uzasadnienie: wszedłem sobie na serwer dd2/inf żeby sobie pograć , po krótkim czasie dostałem bana(screeny już po raz 7) , wstawiam i wchodze na dd2/inf dm żeby spalić czas w trakcie gdy ssy zostaną sprawdzone itp, itd . zauważyłem na serwerze owego administratora który dał mi chwile wcześniej bana , zapytałem sie go czy jest w unban team i czy mógłby sprawdzić temat który napisałem . dostałem tylko bezczelną odpowiedź że nie jest , a następnie że gram na aktywnym i zostałem zbanowany . wchodze w temat a tu coś takiego http://multi-head.pl/topic/37192-ssy-yankes-x7/ . jak dla mnie żenujące zachowanie :clapping:  , zawsze tak robie dostaje screeny na jednym serwerze gram na drugim , jakoś wcześniej to nikomu nie przeszkadzało , teraz nagle zbulwersowany administrator postanowił zrobić sobie frajde banując mnie w ten sposob. mam nadzieje że ta sprawa zostanie wyjaśniona :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po pierwsze , ip nie mam zmiennego . po drugie jeżeli bym dostał na wszystkich serwerach to chyba bym na dm nie wszedł ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...