Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]podanie smerfzord

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: smerfzord

Wiek:19

Data rejestracji na forum: 06/08/2014

Czas spędzony na forum:swiezak

Doświadczenie w ocenianiu: 10/10

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:tak

Byłeś banowany na forum lub serwerze?:nigdy

Dlaczego Ty?:http://www.anticheat.pl/forum/?showuser=8703

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: mam zamiar 24/h

Coś od siebie:

 

[align=center]Cześc jestem Michał 'smerfzord' Szczepaniak. Pisze tutaj z prośbą o utworzeniu rangi AntiCheat , ze względu na to ze jestem sędzia na anticheat.pl , chce żeby ta ranga była tylko dla mnie w sensie ze tylko ja mam taką , widziałem ja tez na kilku serwerowniach typu Blacklisted lub AntyCheat i serwery były o wiele czystsze od haxów i grało sie przyjemniej ( sam byłem na 1 w tej grupie ). Dlaczego? juz tłumacze to nie jest to samo co UBTeam. Chcę oceniac demka jak i banowac cheaterów na serwerze i wrzucac od razu na AC jezeli jest to steam. Oferuje darmowe zgłoszenia na anticheat.pl cheaterów zbanowanych na cstopek.pl i jezeli mi sie uda zalatwie partnerstwo cstopek.pl z Anticheat.pl czyli darmowe zgłoszenia w nieskonczonej ilosci tzn że gdy zlapie sie cheatera na serwerze dd2 dd2 #2 FFA lub obojetnie jakim bierzemy hltv sid i wrzucamy lub piszemy do mnie i wyręcze kogos smile.png[/align]

 

kontakt:

 

http://steamcommunity.com/id/smerf1g/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...