Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Problem ze Steamem

Rekomendowane odpowiedzi

Steam.exe ( main exception ) To run Steam, you must first connect to the Internet, wyskakuje to przy aktualizacji steama. Przeczytałem żeby wyczyścić rejestr, uczyniłem to i nadal nic. Nigdy wcześniej nie wyskakiwał mi taki błąd. Miałem dotychczas steama zainstalowanego na dysku D, lecz wczoraj przy próbie odpalenia demka w programie Complexity Demo Player wyskoczył błąd i przeczytałem, że trzeba mieć steam na innym dysku. Drugi problem to właśnie czemu mając st zainstalowanego na dysku D nie mogę odpalać demek w owym programie? Proszę o pomoc.

 

@EDIT Tak.

 

Teraz spróbowałem z powrotem na D i niestety ten sam błąd.

 

 

 

Zrobiłem to już i nadal nic. A co do tego, że demka muszą się tam znajdować to nie do końca, bo zawsze ściągałem demo na pulpit, otwierałem za pomocą cdl i normalnie latało.

 

Win 7, zgadza się, avast.

 

Wina pakietów również nie, dzwoniłem do nich i powiedzieli, że wszystko ok, sam sprawdziłem i faktycznie, z internetem wszystko w porządku.

 

 

 

Choco chodzi Ci o procesy, tak? Bo w menadżerze zadań nie ma zakładki szczegóły ;)

 

I do tego to.. nie wiem od czego to się dzieje, mam zaktualizowane sterowniki do karty, komputer ma kilka miesięcy, więc raczej nie powinien się popsuć.. jakieś propozycje?

 

http://speedy.sh/nPRHy/ss.rar

 

 

 

I nawet przy pobraniu tej paczki nie mogę otworzyć zdjęcia, bo pisze, że plik jest niekompletny. Chyba to wina internetu, ale nie wiem co jest nie tak. Mam wifi z orange, wiadomo jak neostrada działa, może to ich wina..

 

 

 

Dobra do zamknięcia, sam sobie poradziłem, jesteście tak pomocni, że aż wcale. Nie dziękuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przeinstaluj, jak nie zadziala to (pewnie masz avasta, jak nie to napisz) dodaj wyjatek w antywirusie dla calego steamapps, bedzie dzialac jak natura chciala

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przeinstaluj, jak nie zadziala to (pewnie masz avasta, jak nie to napisz) dodaj wyjatek w antywirusie dla calego steamapps, bedzie dzialac jak natura chciala

Antyvirus nie ma tu nic do rzeczy ani windows jakiego posiada ;p ave spam i nabijanie postow. Przeczytajcie uwaznie co chlopakowi wyskakuje etc. zamiast wrzuc swoje 3 grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz Win7 więc zrób tak.

 

 

 

Zrestartuj komputer, odczekaj chwilę aż wszystkie pierdoły się włącza.

 

- Uruchom menadżera zadań

 

- Wejdź w zakładkę szczegóły

 

- Teraz włącz program i on powinien wyskoczyć ci na liście

 

- Jak go odnajdziesz na liście kliknij na niego prawym myszy i wybież "Analiza łańcucha oczekiwania"

 

- i w okienku powinno ci wyskoczyć co blokuje rozruch danej aplikacji.

 

 

No może nie blokuje, ale wyskoczą ci programy które ingerują lub są powiązane z rozruchem danej aplikacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...