Skocz do zawartości

cFany wywiad


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]cFany

jest osobą miła oraz pomocną. Jest jednym z najlepszych administratorów na serwerze DD2/INF i radzi sobie w tym bardzo dobrze.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj cFany, zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu. Na sam początek powiedz nam coś o sobie. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Coś o sobie? Więc nazywam się Grzegorz mam 18 lat i mieszkam w Łodzi. Interesuję się sportem oraz informatyką, w przyszłości mam nadzieję zostać piłkarzem.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Też gram w piłkę i to dobrze. Grasz w jakimś klubie ? Wolisz Real Madryt czy Barcelonę?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Obecnie gram w klubie SMS Łódź, dobre pytanie! Jestem fanem Realu Madryt od małego. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]iHala Madrid. Powiedz nam coś o swojej przyszłości. Kim chciałbyś zostać jak Ci nie wyjdzie z karierą sportową? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Trudne pytanie, od małego grałem w piłkę i zawsze wiązałem się ze sportem, lecz chodzę do szkoły mundurowej więc jak nie wyjdzie mi z piłką to może jednak znajdzie się dla mnie miejsce w jakiejś służbie. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Życzę powodzenia. Powiesz nam coś o swoim dzieciństwie? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzieciństwo to temat, który lubię wspominać pamiętam bardzo dobrze jak dostałem piłkę w wieku 6 lat od Taty to była moja pierwsza piłka, którą można było kopać przez długi czas. Poszedłem z kolegami na tzn. "asfalt" takie nasze ulubione osiedlowe boisko z czasów dzieciństwa, tak więc poszliśmy grać aż nagle kolega zobaczył, że umiem w to grać i bardzo dobrze sobie radzę. Zaproponował mi pójście na trening i skorzystałem. Była to dla mnie cudowna przygoda oraz nowa fascynacja. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No to fajnie, że miałeś takie dzieciństwo. Niestety ja miałem inne. A jak radzisz sobie w szkole ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Szkoła to niestety temat drugorzędny, ponieważ w tym roku mi nie wyszło i muszę iść 27 sierpnia na poprawkę. Nie polecam, ponieważ uczucie jest głupie i stracony miesiąc wakacji. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Współczuję Ci bardzo i myślę, że dasz radę. Będę trzymał kciuki. :D Jak możesz przytocz nam jedną lub nawet dwie śmieszne historie ze swojego życia. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie ma problemu, pierwsza to taka. Pojechałem z rodziną na wakacje nad morze, świetnie się bawiłem,wyszalałem i jak to każde dziecko wybiłem sobie palec. Rodzice przed wyjazdem wysłali mnie do sklepu po napój na drogę, oczywiście nie odmówiłem, wchodząc do sklepu poprosiłem panią sprzedawczynię o trzy cytryny będąc małym człowiekiem, nie wiedziałem, że muszę powiedzieć, że proszę napój a nie trzy cytryny. Kobieta położyła na ladę trzy cytryny i niestety byłem wspominany jak ten od "Trzech Cytryn"[/align]

 

[align=center]Druga historyjka to taka, że chodziłem do czwartej klasy podstawowej i w powrocie do domu, gdy już po mnie przyjechano żaliłem się rodzicom jaki jest ten nowy kolega z klasy, że klnie, rozrabia itd, aż nagle nasze auto zostało zaparkowane pod drzewem, na którym jest zawsze pełno gołębi. Nie mam pojęcia dlaczego, ale wymsknęło mi się słowo "Kur*a znowu te srające drzewo" no i w domu oczywiście pogawędka jak ja to się zachowuje, a mówię na kolegę.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe, dobre. Opowiedz jak znalazłeś się na naszej sieci ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Szczerze mówiąc to był przypadek, szukałem jakiś serwerów only dd2, aż znalazłem Multi-Head. Ciekawy był więc postanowiłem wejść na stronę i się zarejestrować. Zobaczyłem, że jest tutaj wszystko bardzo dobrze rozwinięte i jest na tej sieci mnóstwo pozytywów oraz dobrzy gracze, następnie zacząłem grać na DD2/INF. Po czasie złożyłem podanie i zostało ono zaakceptowane, a teraz pełnię funkcję administrator na tym serwerze. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cieszę się, że Ciebie poznałem i mogę z Tobą grać. Jak jesteś już na tej sieci to powiedz czy poznałeś tutaj osoby, którym można zaufać i nazwiesz ich kolegami ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście są tutaj gracze, dzięki którym gra jest jeszcze ciekawsza. Mianowicie właśnie Ty KoMuNo, trawa pale stresy, Pan Arnold no i dużo jeszcze by tu wymieniać. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzięki. Jakiego rodzaju muzyki słuchasz? Podaj swój ulubiony kawałek. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo lubię Polski rap, nie wiem dlaczego, ale bardzo mi wpada w ucho stary album Gandziora.[/align]

 

[align=center] http://www.youtube.com/watch?v=sI9sr88C2Bs[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

 http://www.youtube.com/watch?v=GCfl1ggOCcM[/align]

 

 

Powiedz co byś zmienił na forum lub na serwerze ?

 

 

Forum moim zdanie funkcjonuje właściwie, natomiast na serwerze często próbowałbym łapać takich adminów, którzy swojej funkcji nie pełnią dobrze tzn. kiedyś gdy grał mój brat to widziałem niepotrzebny spam na y@ i to przeszkadza trochę jak się gra. Moim zdaniem tyle jest co do zmiany. 

 

Myślę, że H@ czytający ten wywiad zwróci uwagę na to i będzie sprawdzał czasem takie sprawy. Już przechodzimy do końca wywiadu, chciałbyś kogoś pozdrowić ?

 

 

Oczywiście, chciałbym pozdrowić Ciebie szanowny redaktorze KoMuNo oraz całą ekipę Multi-Head, która wykonuje bardzo dobrą robotę. 

 

Dzięki. Na koniec podeślij jakiegoś suchara?

 

" Jak nazywa się bąk Króla"-Gaz Szlachetny" :D

 

Hehe. Dobra dzięki za poświęcenie Twojego cennego czasu, życzę miłego wieczorku no i do zobaczenia.

 

 

Również dziękuję. nQ

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów krótko :). Obyś z czasem bardziej się rozpisywał. +

 

@EDIT. Wiadomo, że to są Twoje początki i dopiero nabierasz doświadczenia. Z czasem na pewno będzie lepiej, po prostu musisz duuużo wywiadów robić i je urozmaicać :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiesz. Dzisiaj mam zalatany dzień trochę, ale będę robił coraz dłuższe. Dzisiaj dużo pracy. W cs'a dzisiaj grałem około 30 minut, ale będzie dużo lepiej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...