Skocz do zawartości
Gość

`ev0 Koszykarz :D

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]`ev0- Jest osobą spontaniczną, miłą oraz pomocną. Większość myli go z moderatorem naszej sieci, ale pełni on funkcję administratora DD2/INF. Dzisiaj zgodził się odpowiedzieć na parę pytań.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam Cię `ev0. Dziękuję, że zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu. To zaczynajmy, opowiedz nam parę słów o sobie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć, o mnie. Nie lubię o sobie odpowiadać. :D Mam na imię Krzysiek, mam 16 lat. Wybieram się do technikum o kierunku informatyki. Mieszkam w Starogardzie Gdańskim, interesuję się głównie koszykówką, lecz ostatnio też piłką nożną. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A co powiesz nam o swoim życiu codziennym?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Życie, jak życie. Głownie w wakacje spotykam się ze znajomymi, imprezki i te sprawy. Gram w Counter'a, czasem zdarzy się zagrać jakiś turniej na xbox'ie.[/align]

 

[align=center]Wakacje- czas obijania. Brak nauki, szkoły. Czego chcieć więcej ? Szkoda, że już tylko miesiąc został.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No tak miesiąc i do szkoły :( Masz może jakieś plany na przyszłość?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Planów nie lubię zbytnio układać, jestem bardziej osobą robiąca wszystko spontanicznie. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam znajomych, którzy robią wszystko tak jak ty- na spontanie. Przejdźmy teraz do dzieciństwa, powiedz jak je spędziłeś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzieciństwo spędziłem normalnie. Dużo interesowałem się sportem, od 7 roku życia trenuję koszykówkę i tak zostanie do końca nauki zapewne. Było w klasach podstawowych paru dzieciaków, którym dało się pozazdrościć. Wiadomo najnowsze konsole itd. Mi się podobało i gdybym mógł to wróciłbym do tych czasów.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cieszę się, że na naszej sieci jest dużo sportowców. Masz jakieś plany związane z karierą koszykówki ? Byś chciał grać w NBA ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście, że będę drugim Marcinem Gortatem. A tak na poważnie, to też nie wiadomo. Wszystko będzie zależało od 2 najbliższych sezonów. Wiadomo po gimnazjum jestem juniorem, potem junior starszy. Mam nadzieję, że przez te najbliższe sezony zostanę wybrany przez jakiś klub. Jeżeli chodzi o NBA to oczywiście, że chciałbym wziąć udział w Drafcie. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Życzę Ci powodzenia i myślę, że się uda. Przytocz nam jedną śmieszną historię ze swojego życia. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A żebym ja to pamiętał. Lecz po namyśle była taka historia, w pierwszej klasie gimnazjum przyszli do mnie koledzy. Wiadomo, że pograć w kosza, gdy prawie wszyscy się zmyli to jeden kolega został. Zaczęliśmy grac w Kinect'a, musisz uwierzyć taka zabawa, że się wytrzymać nie dało ze śmiechu. Graliśmy, a kolega zapomniał, że nad głową jest lampa i w nią uderzył. I tak pokój mojej mamy przypominał tsunami w Japonii. Całe szczęście, że akurat rodziców nie było w domu, więc miałem czas na posprzątanie.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe, dobre. A oprócz kariery sportowej kim chciałbyś zostać w przyszłości ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Myślę coś o mechanice samochodowej/ informatyce, wiadomo trzeba wybierać, wiadomo trzeba wybierać zawód w którym w przyszłości da się zarobić.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dokładnie trzeba myśleć, żeby z naszej pracy były jakieś zyski z tego co robimy. Jak znalazłeś się na naszej sieci, kto Ci ją polecił ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na sieci zarejestrowałem się jakoś w marcu. A w maju zacząłem się udzielać na sieci. Uzyskałem admina na serwerze DD2/INF, później recenzenta, lecz miałem problemy i go straciłem. Tutaj trafiłem prosto z internetu. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Fajnie, że można gościć takiego człowieka jak ty na naszej wspaniałej sieci. Jakie było Twoje pierwsze wrażenie jak zarejestrowałeś się na forum?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo radosne, sieć była oryginalna. Dużo serwerów, coś dla każdego. Uwielbiam duże sieci oraz duże wymagania, aby osiągnąć rangę. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A jesteś tutaj już  jakiś czas, czy możesz nazwać kogoś swoim kolegą ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście, że poznałem dużo fajnych osób. Nie mogę powiedzieć przyjaciół lecz kolegów zapewne tak. Jest trochę takich osób. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dobrze. Powiedz nam skąd pomysł na Twój nick ? Masz coś związanego z naszym moderatorem ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście, przecież to mój brat. Dziwne, że nikt o tym nie wie. A tak na poważnie to kiedyś ktoś powiedział na mnie "efo" i grałem z takim nickiem jakoś w 2007 roku, a 6 lat temu, dokładnie w moje urodziny zmieniłem na "ev0". [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe 2 evA. Przejdźmy teraz do muzyki. Powiedz nam czego słuchasz? Twój ulubiony kawałek ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No oczywiście, że słucham lecz nie jednego gatunku i jednej nuty na okrągło. Co mi wejdzie w ucho to słucham. Ostatnio doczekałem się ToomorowLand'u i całego oglądałem. Proszę nutki, które aktualnie słucham: [/align]

 

[align=center]1. https://www.youtube.com/watch?v=jgc-LZcLls0&list=ALYL4kY05133qmWRI_jwcnsMs_2O7Jwh95[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]2. 

[/align]

 

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję. Może chciałbyś kogoś szczególnie pozdrowić ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście: Brata- evO, Strajka ( gratulację ), Zieloną, Malu, Cały serwer DD2/INF no i cały Multi-Head.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na koniec nie obejdzie się bez dobrego suchara?!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Puk, puk. - Kto tam? - Ateista. - Nie wierzę. - Ja też nie.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję za pozdrowienia. Do następnego razu. Miłego dnia życzę i do zobaczenia na serwerze. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzięki do zobaczonka. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A tutaj jeszcze mordeczka: 1126988700_1406977769_thumb.jpg[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A no dzięki, dzięki :D

 

 

 

Wywiad długi, dobry, w dodatku ze mną  ;D + jest, oby takich więcej ! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brakuje znaków interpunkcyjnych miejscami, wywiad najlepszy jak na razie - z tych, których czytałem na MH. Łap +.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Starogard Gdański - ave Lechia Gdańsk

 

 

 

Leci +

 

Rozwijasz się młody coraz bardzeij.

 

Życze sukcesów w sporcie ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...