Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Czo ta ninja ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

 

 

Mam propozycje a zarazem prośbę o ogarnięcie tej klasy ^^ Gdy serwer jest full gra zazwyczaj od 5 do 8 ninji... Z UAV nawet nieraz się nie ogarnie bo nie dość ze szybka, niewidzialna to kosa 1/1 nie wspomne o VIP'ach grajacych ta klasa ( vipa nie widac na uav )

 

Jest naprawdę sporo " płaczu " o ta klasę sam klne przed monitorem gdy staram się w pojedynku ja vs 2-3 graczy a podleci ninja i ciach, bach, prask i tylko slychac kur** znowu ninja... a na czacie u innych graczy... je**ne ninje, ninja bez skila

 

Wiem zaraz wleci tutaj zgraja ninji z coda i napisze " place wymagam " Ale czy chcecie zeby zostaly tylko klasy premium ?

 

Temat pewno byl poruszany milion razy ale serio to jest tragiczne.

 

Nwm czy nóz 1/2, 1/3 czy zwiekszona widocznosc ale cos trzeba zrobic ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak mu zabierzesz niewidzialność to bd to spedhacker :P który ma ciche kroki :P niny tego brakuje :P. hmm co  Ciekawesze.. jak ktoś by wbił 50 levli na spedhackerze :P to tęz by zrobił wymiot :D i co lepsze gorszy on od niny. o 2x.. bo 2x wiecej ma kondycji :P. DO tego to jest premka wieć 1/1 zostaje :P.. ALe jak chce coś Pan aquax zminić to proszę ;P w co wątpie..

 

 

 

Ps. Sory za blendy :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie widze w tym sensu Premka ktora ma tylko noz i deagle nie ma 1/1 z kosy to premka bez sensu a na ninjy najwiecej serwer zarabia ;) nie ma po co zmieniac klasa jak klasa moze lepsza dla niektorych gorsza trzeba przy tym zostac i nie pisac zbednych postow na temat ninjy . ! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...