Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Konkurs 200#2 haxball.com POWER zapraszamy do gry !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka chciałbym wam zaproponować konkurs 2 grę  http://haxball.com/ 

 

Zasady są takie:

 

-Max 20 klubów

 

-gramy po 2 osoby w Team'ie 

 

-1 bramkarz 1 napastnik

 

Co można wygrać?:

 

-1 miejsce Assasin na 1 Miesiące COD #2

 

-2 miejsce Wybrana premium na 2 tygodnie COD #2

 

-3 miejsce wybrana premium na 1 tydzień COD #2

 

 

 

 

 

Opiekunowie konkursu :WierzbiiGra oraz Mas3lko 

 

 

 

Próbka naszego Skill'a    CZAS:00:00+Winik: 1:0 =Kozaki :D

 

26774983463880188577.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja chętnie zagram, jeżeli będzie tak, że nagroda dotyczy wybranego serweru, a nie tylko COD ;)

 

Jak dla mnie dobry pomysł :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też mógłbym zagrac. Ja tylko z czystej zabawy ale fajnie by było jakby nagrody były takie jak napisał Vipo :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że taki konkurs doszedłby do skutku, a więc proponuje aby H@ zrobił oddzielny temat, w którym będą się wpisywać pary, i przykładowo jak do 7 sierpnia albo nie wiem, którego sobie wymyślicie się nie zgłosi minimum 8 drużyn ( aby dało się zrobić drabinkę ) to się konkurs nie odbędzie. Co wy na to ? Dobrze byłoby gdyby dano jakiś czas na wpisywanie się do konkursu i wyznaczono ilość drużyn potrzebnych, i jeżeli zgłosi się wystarczająca ilość to np. gdy któraś z par nie pojawi się w wyznaczonym terminie to dostanie warna na forum ? A po prostu gdy nie zgłosi się wystarczająca ilość drużyn to konkurs się nie odbędzie. Ja bym tak zrobił ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Świetny pomysł jestem w 100% za. Zawsze to fajnie wygrać klasę premium bądź vipa. I jak wcześniej przedmówcy wspomnieli to nagrody niech będą na wszystkich serwerach do wyboru. Mietek dobrze napisał co trzeba zrobić. Wystarczy tylko to wdrożyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak, ale żeby było dobrze zorganizowane i nie tak jak ostatnio że wszyscy się zapisali ale nikomu się potem nie chciało grać. I nagrody dla wybranego serwa!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...