Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]KoMuNa-redaktor?

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Piotr

Wiek:16

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: KoMuNa/41787281

Staż na forum:Rejestracja: 15 cze 2014

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:Dobre, ponieważ na jednym forum też miałem redaktora, ale tylko przez 3 tygodnie, ponieważ upadła.

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl:Admin DD2/INF

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 8.5/9

Ilość wolnego czasu, na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Jeżeli będą chętni ludzie to mogę poświęcić nawet do 4 godzin dziennie.

List motywacyjny: Witajcie drodzy gracze piszę to podanie z myślą o tym, że chcę pomóc innym redaktorom, żeby nie musieli tyle pracować. Mam dużo czasu więc myślę, że się przydam.

 

 

 

Przykładowy wywiad[najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie]:

 

 

 

Ja-błękitny

 

Szef wszystkich szefów-biały

 

 

 

Siema Szefu właśnie składam podanie na stanowisko redaktora. Czy znajdziesz może czas na przeprowadzenie ze mną wywiadu?

 

 

 

 

Witam KoMuNa pewnie, że znajdę.

 

 

 

Dziękuję. No to zaczynajmy. Na sam początek przedstaw się, powiedz nam ile masz lat, czym się zajmujesz?

 

 

 

 

Nazywam się Rafał Krzyżanowski mam 16 lat, skończyłem gimnazjum i idę teraz do pierwszej liceum.Mieszkam w woj.Mazowieckim.

 

 

 

Masz 16 lat, czyli pisałeś teraz testy gimnazjalne. Powiedz jak Ci poszły?

 

 

 

 

Nawet dobrze. Najgorsza była matematyka i biologia, ale uzyskałem z nich nawet dobre wyniki: matematyka 50%, a biologia 79%

 

 

 

No to gratuluję. Powiedz nam coś o Twoich zainteresowaniach. 

 

 

 

 

Dziękuję.Interesuję się piłką nożną i siatkówką już od małego. Teraz po gimnazjum idę do liceum biologiczno-chemicznego.

 

 

 

Też interesuję się piłką nożną i siatkówką, ale to nie czas no moje historie z życia. Powiedz nam czy masz jakieś osiągnięcia sportowe? Grasz w jakimś klubie?

 

 

 

 

Myślę, że trudno mieć osiągnięcia w gimnazjum, ale gram w Sadownik Błędów.

 

 

 

Życzę powodzenia w klubie i myślę, że kiedyś będziesz grał w słynnej Ekstraklasie. Opowiesz nam coś o swoim dzieciństwie?

 

 

 

 

Dziękuję Ty pewnie też. Moje dzieciństwo wyglądało tak: Ssałem dwa lata pierś i teraz to zmieniłem w mięśnie. Jak byłem mały to byłem taki wariat, nawalałem się z kumplami i topiłem ich w toalecie. To było coś,a teraz to przeszłość i coś innego.

 

 

 

No to z Ciebie taki mały urwis. Masz może jakieś plany związane z przyszłością?

 

 

 

 

Nie mam żadnych planów związanych z przyszłością. Może zostanę ginekologiem.

 

 

 

Życzę powodzenia i myślę, że Ci się uda. Powiedz nam jak spędzasz wakacje i czy gdzieś wyjeżdżasz?

 

 

 

 

Byłem w Zakopanym na kolonii, a tak to nigdzie już nie wyjeżdżam.

 

 

 

To fajnie, że zwiedzałeś tak piękne miejsca. Sam byłem tam rok temu i mam miłe wspomnienia. Powiedz kto polecił Ci forum Multi-Head i te najlepsze serwery?

 

 

 

 

To było tak, że grałem na serwie byłego H@ "Buły" i potem sprzedał serwer i tak zacząłem na MH i cieszę się, że tu jestem.

 

 

 

Cieszę się, że Ciebie poznałem. Jaki rodzaj muzyki wpada Ci najlepiej w ucho.?

 

 

 

 

Nie mam ulubionych piosenek. Słucham wszystkiego. W tym momencie słucham piosenki GrubSona- Na szczycie.

 

 

 

Dziękuję, że poświęciłeś czas i udzieliłeś wywiadu. Może jakiś suchar na koniec?

 

 

 

 

Jaka jest różnica między dwulatkiem, a dorosłym facetem?

 

-Dwulatka można zostawić samego z nianią. 

 

 

 

Hehe. Może kogoś pozdrowisz?

 

 

 

KoMuNe i cały skład MH i graczy.

 

 

 

Dziękuję za pozdrowienia. Życzę Ci miłego dnia no i świetnych wakacji.

 

 

 

 

Dzięki. 3maj się.

 

 

 

No dzięki za wywiad. nQ

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na TAK.

 

 

 

Wywiad sam w sobie ciekawy, to drugie pytanie tylko do poprawy ale to jest na pewno kwestia nerwów związanych z napisaniem podania. Myślę, że KoMuNa spisze się jako redaktor.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko spoko, dobre podanie itd. Ale jak JNSRR napisał, spamisz linkami, do podań/konkursów ;).

 

 

 

Neutral.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Freezu pisałem z nim mogę Ci pokazać, ale on nie mógł sobie przypomnieć. Uczymy się na błędach mordo. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad czyta się fajnie, można dać mu szansę.

 

W profilu pisze, że urodziłeś się 19 listopada 1998, więc masz 15, nie 16. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

gq09.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...