Skocz do zawartości
JNSRR

[PRZYJĘTY]Może ja?

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid

 

Wiek: Prawie 16

 

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: jn_s_rr (steam)

 

Staż na forum: pół roku.

 

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: recenzent.

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: modek ts3, admin itp. grafik, recenzent

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 7,5

 

Ilość wolnego czasu, na pełnienie funkcji Redaktorskiej: 3-4h

 

List motywacyjny: Witam, jestem Dawid. Próbuję dostać się na to stanowisko, ponieważ chcę spróbować czegoś nowego. Nigdy nie byłem redaktorem, więc pora zacząć. Jestem osobą spokojną i wyrafinowaną, nie łatwo mnie zdenerwować.

 

Przykładowy wywiad[najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie]:

 

 

 

[align=center]Ja

[/align]

 

[align=center]Dzejki ()

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam Cię drogi dzejki. Dziękuje Tobie za to, iż jesteś chętny do wzięcia udziału, w moim wywiadzie. Wiec zaczynajmy!

[/align]

 

[align=center]

Cześć, nie ma sprawy :)

[/align]

 

[align=center]

Opowiedz coś o sobie, jak trafiłeś na sieć multi-head, ile już z nią jesteś, oraz jakie stanowiska piastujesz, jakąś śmieszna historię ze swojego życia,

[/align]

 

[align=center]

Mam na imię Jakub, jednak wszyscy wołają do mnie Młody, Krzysiu lub właśnie dzejki. Mieszkam w Gliwicach, oraz gram amatorsko w klubie sportowym. :) Na sieć Multi-Head trafiłem, już dosyć dawno. Grywałem pod różnymi nickami. Moim ostatnim był Tubylec, jednak postanowiłem zacząć swoją działalność na forum pod nickiem dzejki. Jeśli chodzi o śmieszną historię to opowiem coś w miarę świeżego, nieźle rozrabiam. Więc pewnego dnia w szkole, pod koniec roku przy wystawianiu ocen nauczycielka polonistka wezwała mnie do odpowiedzi. Niestety nie byłem przygotowany, a ona wyszła z klasy, która była na parterze. Szybko wyskoczyłem przez okno i na autobus. Niestety nie okazał się to dobry pomysł ponieważ następnego dnia obniżono mi zachowanie, ale do odpowiedzi nie poszedłem!

[/align]

 

[align=center]

Dobrze, że tylko takie konsekwencje. Jakubie, mam nadzieje że nie przeszkadza Tobie jak mówię "Jakubie"? Dziękuje Ci, iż przybliżyłeś moim czytelnikom, swoją osobę. Mógł być opowiedzieć o swoich obowiązkach, z czym one się łączą, czy jest na nich łatwo czy czasem nie?

[/align]

 

[align=center]

Nie przeszkadza :) a chodzi o moje obowiązki związane z Multi-Head czy prywatne? Bo prywatnych nie mam żadnych :) hehe

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No oczywiście że na multi-headzie, lecz dziękuje Ci, że powiedziałeś też część prywatną.

[/align]

 

[align=center]

Na Multi-Head staram się przede wszystkim pomóc Malu w "ogarnięciu" serwera Cod 40k. Na forum pełnie funkcję recenzenta. Po prostu lubię opisywać nowości. :)

[/align]

 

[align=center]

Widzę, że bardzo dużo siły wkładasz w rozkręcenie swojego działu "recenzje". Jestem ciekawy ile Ty wytrzymujesz na adminowaniu "cod 40k", ja osobiście denerwowałem się po 30 minutach, no ale to w końcu cod.

[/align]

 

[align=center]

Postaram się jak najwięcej, a przynajmniej dopóki nie przybędzie adminów.

[/align]

 

[align=center]

Za moich czasów na 40k, byłem ja i malu. No dobrze, następnym pytaniem jest czy miałeś myśli o odejściu z multihead'a, rzuceniu tego wszystkiego i pójście gdzieś indziej.

[/align]

 

[align=center]

Odkąd zacząłem grać na Multi-Head nigdy. :) Zawsze mi się tu podobało.

[/align]

 

[align=center]

Bardzo miło się to czytało, czyli jesteś "wierny" multihedowi. Bardzo lubię takie osoby. Kolejnym pytaniem jest, czy masz upolowane jakieś specjalne stanowiska które chciałbyś pełnić.

[/align]

 

[align=center]

Nie. Prawdopodobnie pozostanę na tych, które mam teraz. Jeszcze by mi woda sodowa uderzyła do głowy i co wtedy? :D

[/align]

 

[align=center]

No wtedy kolorek naziego, chłopak też chciał dużo kolorków na forum. Jakiego typ muzyki uwielbiasz, bądź lubisz, albo chociaż słuchasz?

[/align]

 

[align=center]

Uwielbiam polski hip-hop. Słucham również rock & rollu. Do moich ulubionych raperów należą: Kali, Bezczel i OSTR.

[/align]

 

[align=center]

To tak jak ja, nie licząc rock&rollu. Możesz zapodać jakąś swoją ulubioną piosenkę, która Cię najbardziej zaciekawiła.

[/align]

 

[align=center]

No to może podam, tą której teraz słucham:

[/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center]

Bardzo fajna nutka, więc na zakończenie zadam Ci zagadkę zobaczymy czy ją odgadniesz. Treść zagadki brzmi: Jak się nazywają spodnie spełniające życzenia?

[/align]

 

[align=center]

Niestety nie wiem.

[/align]

 

[align=center]

Odpowiedzią jest słowo: dzinsy (dzin sy). Chciałbyś kogoś pozdrowić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To chyba tyle i pozdrawiam wszystkich z Multi-Head.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje Ci za wywiad.

Mam nadzieje że klub niedługo już nie będzie amatorski. zegnam :)

[/align]

 

[align=center]

nie ma za co. Narka

 

 

 

 [/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Krótki i słaby wywiad (Nie obraź się :D)

 

 

 

Dałbym Ci okres próbny i obserwował Twoją pracę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Również na tak, chłopak jak widać się stara. A za wywiad daje +.Tylko jutro, bo dzisiaj wykorzystałem już wszystko. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak, dał bym ci szansę wywiadzik trochę za krótki ale myślę że się nadasz :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

gq09.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...