Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na WierzbiiGra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina zdarzenia:Przed chwilą

Nick admina/gracza, który zawinił:WierzbiiGra

Dowody:

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: WierzbiiGra

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

[AMXBans] Reason: 'Wiele razy mówiłem a ty nic  cele  masz  do okreslonego czasu'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:3719814'

[AMXBans] Your IP: '93.179.194.94'

[AMXBans] ===============================================

Świadkowie:gracze na codzie

Uzasadnienie:Gram sobie snajperem. Wchodzi Admin i pisze niekampić. zmieniłem klase ale żyłem i runda się nieskończyła. Jak się skończyła to banik poleciał za kampienie. Prosze zrobić cos z adminem bo to że 1 lub 2 razy siedziałem w oknie i kampiłem to ban odrazu niena miejscu. Więc ogarnąć admina proszę bo bedzie banować za cele/kampienie jak ktoś sobie siedzi 1 runde w 1 miejscu. Pisze siedziałem 1 lub 2 rundki w oknie a w 2 rundzie napisał że niema kampienia. Ok klasa zmieniona została a jak nastepna runda była to odrazu bajnik poleciał. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie mam bo zbanował mnie a chciałem ss walnąć już bo widziałem że na specta wbija :)

 

ale czy za to że 1 rundke lub 2 siedzi się w jedynm miejscu admin w ostatniej rundzie pisze niekampic ok zmieniam klase i chce juz grac z celami to banuje odrazu?:) śmieszny adminek tlkyo powiem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Że co że Admin banuje za to że chwile kampie? hahahahahahahahahah śmieszny adminek dowody są banik niesłuszny:) czekam na kare dla adminka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kampiłeś 3 rundy na cs_assault chyba _upc w oknie na respie ct więc dałem bana no sory 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra temat zamykam, żadnych konsekwencji admin nie poniesie, bo nie ma dowodów... Człowieku uważasz "dowody są, czekam na kare dla adminka" słowo przeciw słowu, w dodatku drugi admin zaświadcza, że ban słuszny...  Dostajesz +1 za skargę bez dowodów. i śmieszna to jest co najwyżej ta skarga a nie adminek..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...