Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Pomysl na rozwiazanie problemu.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam mam malutki problem...Chodzi mi o to ze niektorzy gracze sa notorycznie nieslusznie zbanowani...Rozumiem ze gracze podejrzani powinni miec robione ssy i jak najbardziej sie z tym zgadzam ale jesli ktos ma robione 15 razy ssy pozniej banowanie i smieszne demka ktore sa czyste... czekanie po kilka godzin na odbanowanie itp.Nie mysleliscie o rekruatcji od 18+ bo niektorzy admini podaja ze maja 16 lat a maja jeszcze mniej!!!Ne panuja nad emocjami banuja z byle powodu,kikujac graczy ktorzy raszuja chociaz regulamin tego nie zabrania...Brzydko sie oddzywaja piszac na "bialo" itp.Nie bede skaldal zadnych skarg oficjanlnie bo to nie ma sensu i nie o to mi chodzi...Bo chodzi generalnie najbardziej o te bezpodstawne banowanie.

 

Moze dalo by sie  zrobic tak ze ktos kto mial juz np 3 czy tam 5 razy robione ss i byl czysty  moze zostac zbanowany pod warunkiem NAJPIERW przeanalizowania dema z adminem ktory sie tym zajmuje i pozniej ewentualnie banowac?Bo troche mnie juz irytuje i nie tylko mnie ciagle czekanie na anilize demka albo sprawdzenia ss nie chodzi juz o ten czas chociaz to jest tez wazne ale o sam fakt...Gram sobie fajnie po ciezkim dniu pracy a jakis niespelna 16 latek banuje mnie bo"wg mnie cos ma" a pojecia o grze nia ma i musze juz niewiem ktory powyzej 10 napewno czekac az mnie ktos laskawie odbanuje.Czy mozna wyciagnac konsekwecje od kogos kto po prostu nie lubi ktoregos z graczy albo nie dopuszcza mysli ze ktos moze grac duzo lepiej niz on,banuje "bo wg mnie cos ma"?I to  nie jest tylko moj problem.Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tu nie chodzi o to kto ile ma lat, bo nie rzadko spotykam się z sytuacją, w której 15 latek jest bardziej kompetentny od załóżmy 19 czy 20 latka. Jednakże zgadzam się z Twoją uwagą, admini powinni robić mniej ssów, a więcej demek z rozpiską. Ale zazwyczaj widzę, że nawet nie schodzą na spec, a od razu robią ssy dla swojego spokoju.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Niestety prawda jest smutna.

 

Wielu Adminów na MH nie ma najmniejszego pojęcia o pełnieniu tej odpowiedzialnej funkcji.

 

W podaniach zmyślają swój staż, wiek, znajomość amxx, by tylko dostać rangę - a na serwerze nie potrafią prostych zadań wykonać.

 

Wiele razy spotkałem się z przypadkiem, gdy Admin zamiast zejśc na spect i obejrzeć gracza, to banuje "bo zgłosili, że odpalony" - taka postawa Admina jest karygodna.

 

 

Powodem tego jest brak organizacji przy rangach Opiekun Adminów - kilka serwerów nie ma Opiekuna Adminów i przyjmowane są osoby w ciemno...bez żadnego sprawdzania i nie są kontrolowane.

 

Aktywność również pozostawia wiele do życzenia. Ustrajanie forum jest bardziej priorytetowym zadaniem niż sprawy organizacyjne Administracji serwerów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Tu nie chodzi o to kto ile ma lat, bo nie rzadko spotykam się z sytuacją, w której 15 latek jest bardziej kompetentny od załóżmy 19 czy 20 latka. Jednakże zgadzam się z Twoją uwagą, admini powinni robić mniej ssów, a więcej demek z rozpiską. Ale zazwyczaj widzę, że nawet nie schodzą na spec, a od razu robią ssy dla swojego spokoju.

 

 

Zgadzam sie z toba czasami jest tak jak mowisz:)Zwroccie uwage na tego admina zobaczcie jego pisownie i to jak sie oddzywa pisze np "i co szczekasz" a jego podanie mowi juz samo za siebie no ale zostal przyjety: http://multi-head.pl/topic/36488-mo%C5%BCe-ev0-ten-nie-moderator-d/#entry199209 a tutaj jak umie rozpisac demko i rozpoznac aima a w forumularzu zapewnia ze umie...http://multi-head.pl/topic/36511-o-co-chodzi/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już nie jednokrotnie była sytuacja ,że czitera łapie się za piętnastym/dwudziestym razem .Więc jeśli chodzi o to to się nie zgadzam ,ale jeżeli chodzi o to żeby admin miał spokój i banuje bo ktoś żali mu się nonstop na u@  to tak ,niech admin popatrzy na gracza 1/2 czy 3 rundy i sprawdzi gracza. Jeśli okaże się że jest czysty niech napisze wiadomość do gracza poprzez komendę amx_psay i wszyscy będą szczęśliwi .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

No wlasnie ale najpierw niech sprawdzi a nie odrazu bana

 

 

 

 

Nigdy nie banuje gracza bo ktoś napisał ze jest odpalony, zawsze wchodzę na spec i obserwuje bo już nie raz pisali a gow... prawda bo gracz czysty, wystarczy poświęcić trochę czasu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już było kilka przypadków, w których admin dostawał ostrzeżenie w dziale adminowskim, gdy notorycznie strzelał zdjęcia tej samej osobie. Podobne przypadki staramy się wyłapywać i w temacie z ss'ami ostrzegać adminów.

 

 

 

Odnośnie przyjmowania na posadę Opiekuna Adminów. Pierwsze słyszę, aby były wybierane osoby w ciemno. Być może się mylę, dlatego poczekam jeszcze za kolegami z administracji. Wydaje mi się, że w ciemno wybierać nie chcemy, przez co na niektórych serwerach nadal brakuje odpowiednich kandydatów. Pisanie o tym, że ustrajanie forum jest ważniejsze od działań na serwerze jest trochę niepoważne, pozostawię bez komentarza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Odnośnie przyjmowania na posadę Opiekuna Adminów. Pierwsze słyszę, aby były wybierane osoby w ciemno. Być może się mylę, dlatego poczekam jeszcze za kolegami z administracji. Wydaje mi się, że w ciemno wybierać nie chcemy, przez co na niektórych serwerach nadal brakuje odpowiednich kandydatów. Pisanie o tym, że ustrajanie forum jest ważniejsze od działań na serwerze jest trochę niepoważne, pozostawię bez komentarza.

 

 

Czytanie ze zrozumieniem się kłania niestety.

 

Pisząc " kilka serwerów nie ma Opiekuna Adminów i przyjmowane są osoby w ciemno" - na myśli miałem fakt, że serwer nie posiada Opiekuna Adminów i podania na zwykłego Admina są przyjmowane przez s@,[email protected] tymi sprawami w 99% powinien zajmować się Opiekun Adminów danego serwera, bo to on jest odpowiedzialny za swój skład Administracyjny na serwerze.

 

Gdy serwer jest bez Opiekuna Adminów, to nikt nie trzyma ręki nad pracą Adminów na serwerze i robi się taki kisiel.

 

Nie powiesz mi, że grasz na każdym serwerze i wiesz jak każdy Admin się zachowuje.

 

Tam gdzie serwer ma swojego Opiekuna, to nie ma problemów z organizacją w składzie, tam gdzie tych Opiekunów brakuje, jest dezorganizacja - sam o tym powinieneś wiedzieć, bo pełniłeś funkcję Opiekuna Adminów.

 

 

Co do ustrajania forum, to oczywistą oczywistością jest fakt, że najpierw ogarnia się sprawy ważne i priorytetowe jakim jest zapięcie na wszystkie guziki spraw organizacyjnych związanych z serwerami a potem zajmowanie się ozdabianiem forum.

 

 

Gracze odwiedzają serwer i powinni czuć się komfortowo, a nie podziwiać forum jak choinkę na święta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Powodem tego jest brak organizacji przy rangach Opiekun Adminów - kilka serwerów nie ma Opiekuna Adminów i przyjmowane są osoby w ciemno...

 

 

 

Piszesz dwuznacznie, więc proszę cię nie wyskakuj mi z mądrościami typu czytanie ze zrozumieniem. Skoro nie ma odpowiedniego kandydata to co mamy zrobić, przyjmować na siłę? Kolejna mądrość wyssana z palca. O jakim ty nam tutaj ustrajaniu forum piszesz?Jaka choinka? Chłopie, nikt nie traktuje tego jako priorytet, a tyle dalej w to brniesz. Jasną sprawą jest, że serwery są dla nas najważniejsze. Próbujesz nam coś wmówić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

W podaniach zmyślają swój staż, wiek, znajomość amxx, by tylko dostać rangę - a na serwerze nie potrafią prostych zadań wykonać.

 

 

 

 

kawa.gif

 

 

 

Keymil jak zwykle chcesz być najmądrzejszy. Przypomnę Tobie, że Ty również byłeś Opiekunem adminów i daję sobie ręce poucinać, że sam przyjmowałeś takich adminów którzy robili szopkę na serwerze. Nikt nie będzie robił specjalnie jakichkolwiek testów czy ktoś zasługuje na admina, od tego są ostrzeżenia dla adminów. Trzeba się z tym pogodzić, nikt nie jest doskonały, admin który popełnia multum błędów szybko traci rangę. Proste

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat został założony w celu poprawienia i ustosunkowania pewnych rzeczy. Zamiast pisać jakieś niepotrzebne rzeczy nie lepiej darować sobie bezsensownych komentarzy i pomóc nam w ogarnięciu tego ? Taka gadanina nic nie zdziała a tylko może popsuć relacje. Robienie ss-ów tej samej osobie towarzyszyło nam już od początku. Gdy przyjmujemy admina na stanowisko skąd mamy wiedzieć jaki on jest tak na prawdę ? Testujemy go ? Nie, więc tutaj nie jest wina nikogo tylko samego gracza, który uzyskał admina i źle wywiązuje się z tej funkcji. Co do opiekunów. Żaden z nich nie został wybrany obojętnie. Każda decyzja zawsze jest podejmowana wspólnie i po wielu namowach. Widać to po tym, że nie na każdym serwerze mamy ich, ponieważ jesteśmy takiego zdania, że lepiej mieć mniej a lepszych niż więcej i jakiś nieogarniętych. Na tą chwilę zamykam ten temat, ponieważ myślę, że dalsze wypowiedzi nie wniosą już nic konkretnego do tematyki.

 

Co do "ustrajania forum od serwera." Dla mnie to jest troszkę śmieszne, ponieważ dla mnie powinno się robić zarówno to jak i tamto i nie, nie ma czegoś takiego, że jedna rzecz robimy lepszą od drugiej. Nie można również porównywać pracy nad forum oraz serwerami bo to dwie inne rzeczy wymagające innych umiejętności i poświęconego czasu. 

 

 

 

/close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...