Jump to content

[ZAMKNIĘTY]Częste Lagi na serverze only dd2


Recommended Posts

Guest Guest
Posted

Witam tu wiesiek. coraz czesciej w godzinach 15 - 19 sa lagi niewiem czy to jest spowodowane ale domyslam sie ze ktos moze pingowac server . Prosze o sprawdzenie tego .

 

 

Guest Guest
Posted

Ja nie mam takich problemów. Może coś u Cb? Zdarza się, że to wina dostawcy, albo po prostu w tym okresie czasu w internecie siedzi więcej osób i po prostu są lagi, u mnie tak się zdarza :)

 

 

Posted

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...