Guest Guest Posted July 30, 2014 #186430 Posted July 30, 2014 Witam tu wiesiek. coraz czesciej w godzinach 15 - 19 sa lagi niewiem czy to jest spowodowane ale domyslam sie ze ktos moze pingowac server . Prosze o sprawdzenie tego .
Guest Guest Posted July 30, 2014 #186778 Posted July 30, 2014 Ja nie mam takich problemów. Może coś u Cb? Zdarza się, że to wina dostawcy, albo po prostu w tym okresie czasu w internecie siedzi więcej osób i po prostu są lagi, u mnie tak się zdarza
.:Vipo:. Posted July 31, 2014 #186934 Posted July 31, 2014 Również nie mam tego problemu ,jak grasz w cs wyłącz wszystkie niepotrzebne programy typu :Skype ,gg ,przeglądarkę itd.
n-ty dzien Posted July 31, 2014 #187002 Posted July 31, 2014 Serwer regularnie jest czyszczony ze zbędnego syfu. Wina na pewno nie leży po naszej stronie.
n-ty dzien Posted July 31, 2014 #187003 Posted July 31, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
Popular Days
Jul 31
3
Jul 30
2
Top Posters In This Topic
n-ty dzien 2 posts
.:Vipo:. 1 post
Popular Days
Jul 31 2014
3 posts
Jul 30 2014
2 posts