Skocz do zawartości
cover

Podanko by cover

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  cover

Wiek:  18

Doświadczenie (w byciu adminem):  Bardzo dobre ponieważ miałem na wielu sieciach 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Mocne 8

Staż w CS-sie: 5-6 lat z przerwami

Steam / NonSteam:  Steam

Dlaczego Ty: Ponieważ poświęcam bardzo dużo swojego czasu na tym o to serwerze i myślę,że administracji przyda się moja pomoc a widzę,że jej potrzebują 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4-5 h nieraz więcej 

Kontakt: STEAM: cover aKa FanaTyK Tsw mix ON

 

Gametracker: http://www.gametracker.com/player/Cover/80.72.40.110:27008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz moje TAK

 

- Grasz dużo

 

- Potrafisz rozpoznać odała

 

- Aktywny na TS

 

- Miły i kulturalny

 

Okres próbny na razie :D ( myślę tydzień starczy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

 

Jestem na NIE.

 

 

 

05.02.2016 cover STEAM_0:0:1047749   Master       bron na rozgrzewce        5 Minut(y) page.png

 

01.02.2016 cover STEAM_0:0:1047749   7aro           kultura                             5 Minut(y) page.png

 

27.01.2016 cover STEAM_0:0:1047749    ven-ten     zle SG                             30 Minut(y) page.png

 

27.01.2016 cover STEAM_0:0:1047749    Papi          bron na rozgrzewce        30 Minut(y) page.png

 

24.01.2016 cover STEAM_0:0:1047749    eR.            obrazasz                         30 Minut(y) page.png

 

23.01.2016 cover STEAM_0:0:1047749    Maxi King  scan na resp przed 7s    30 Minut(y)

 

 

 

Z czego 2 bany za kulturę.

 

 

 

Wszystko fajnia ale jednak łamiesz regulamin i jeszcze jedna kwestia nie jestem pewny ale kiedys był gracz o nicku FanaTyK Tsw! 

 

http://multi-head.pl/index.php/topic/53840-bez-ub-ssy-fanatyk-tsw/?hl=fanatyk

 

http://multi-head.pl/index.php/topic/45303-bez-ub-ssy-hooligan/#entry244295

 

 

 

 Jeśli to nie Ty popracuj nad przestrzeganiem regulaminu następnym razem będę na TAK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak tak czytam wasze wypowiedzi, to dochodzę do wniosku, że chcecie powierzyć funkcję komuś, kto nadmiernie łamie regulamin?

 

 

 

7aro podał wszystkie powody, które automatycznie go odrzucają, niech poprawi regulamin i wtedy upomina się o funkcję Admina cod 200. :)

 

 

 

Jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uprzedziłeś Lovku moją wypowiedz...

 

Każdy napier.... o kolesiostwie a co to jest?

 

Nagminne łamanie regulaminu -> Jego nieznajomość

 

 

 

Jako, że przegrałem tam jakieś 2 minut to się wypowiem... NIE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie wiem co jest z tymi adminami naszymi ale ich wypowiedzi naprawdę rażą mocno w oczy. ( jakaś kpina )

 

Na admina na prawdę powinno się zasłużyć a nie ktoś pogra 2-3 tygodnie na serwerze pod koleguje się do tego zmieniając nicki co jakiś czas i ludzie już mu dają poparcie w podaniu.

 

Nie wiem może trzeba na prawdę podkręcić jakoś te wymagania na admina bo za czasów Prosatanka czy Fightera nie było takich cyrków. I selekcją na prawdę była wygórowana nawet jak 3/4 wypowiedzi w podaniach były na tak to zostawały odrzucone.

 

7aro podał wystarczające powody dla których również jestem na NIE !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawa jest prosta. Troche banow w regulaminie masz. Jestes aktywny na serwerze, ale to nie jest tak, ze admina dostaje sie tylko za aktywnosc. Chlopaki na gorze wyjasnili juz. Ja tez jestem zdania, ze admin powinien swiecic przykladem. Rozumiem bany sprzed ilus tam miesiecy, bo kazdy popelnia bledy, itd, ale Twoje bany sa swieza sprawa. Fajnie, ze trzymasz z adminami i to jest duzy plus, bo bycie adminem to w duzej mierze takze wspolpraca z innymi adminami, ale to tez nie jest glownym kryterium.

 

Pokaz nam, ze sie poprawiles i pokaz sie z jak najlepszej strony, tak zebys mial czyste konto.

 

Sprobuj za jakis czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:


Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.


Pozdrawiamy,
Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...