Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]BAN ZA PRYWATNE SPRAWY NA STEAM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry:Evo_

Godzina, data zdarzenia:2014-07-29

Mapa:dd2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:59759779

Uzasadnienie:Admin Marlenka dał mi bana na 30min za słowa "zbanujcie debila bo bije nożem swoich" ponoć obraza bo go nazwałem debilem. a ona wgl. nie reaguje co się piszę na u@ więc jak dostałem bana wkurzyłem się i piszę do niej na steam. można powiedzieć że ją zruwnałęm z ziemią ;) Admin przedłużył bana na tydzień co jest dla mnie śmiech dlaczego ona mnie banuje jak ją obrażam na steam skoro to prywatna rozmowa a nie serwer ;p co ma serwer do steama? adminowałem wiele razy i wiem że tak nie może być ;p Co gorsza ona mnie pyta czy chcę się już pożegnać z siecią za obraze hahahaha...;33 myślę że ssy nie potrzebne z rozmowy na steamie w razie konieczności dodam ;d

 

czekam na ub a adminek niech się troszkę ogarnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sprawa dotyczy dd2#2 więc też się wypowiem znam Evo adminowaliśmy razem kiedyś na jednej sieci może jest troche roztrzepany ale wydaje mi się że sprawy prywatne nie powinny być przenoszone na sprawy sieciowe ,dostał bana na 30min ok ale kogo obchodzi co się pózniej działo w prywatnej rozmowie nie powinno to mieć wpływu na bana którego dostał na tydzień tyle ode mnie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

To ja przedłużam bana na tydzień.

 

 

 

Znalazł się ktoś lepszy ode mnie, bardzo dobrze. 2 tygodnie bana nauczy Cię panować nad kurewskimi odzywkami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...