Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Russkan UBT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: Russkan

Wiek: 15

Data rejestracji na forum: 14 maj 2014

Czas spędzony na forum: 1d 22h 56 min

Doświadczenie w ocenianiu: od 1-5? 3,99 :D

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Nie, ale wiem o co chodzi i na pewno szybko się nauczę

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Dwa razy: Raz admin się pomylił i dał MI bana, a drugi niesłusznie za No Recoil :D

Dlaczego Ty?: Jestem często na forum, zawsze gdy wchodzę, widzę temat z ssami lub czitem, którym jeszcze nikt się nie zainteresował. 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Zależy, ale od 1-3h siedzę, najczęściej w godzinach popołudniowych i przed południem, w czasie szkoły też

Coś od siebie: Jestem miły, przynajmniej staram się taki być :D Chętnie każdemu pomogę, lubię piłkę nożną i tenis stołowy. Uwielbiam gry komputerowe, w przyszłości chcę zostać informatykiem. Jestem ze Śląska, z małej wsi zwanej Ornontowice :) Lubię dyskutować na różne tematy, z pokorą pzyjmuję opinie innych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...