Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB][FORUM-SB]48H

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina zdarzenia: okolo 20 ;p

Nick admina/gracza, który zawinił: Brak informacji

Dowody: -

Świadkowie: -

Uzasadnienie: Coz nie jest to tyle skarga ani nawet odwolanie od bana aczkolwiek chcialbym wiedziec za co, z jakiego to powodu dostalem bana na SB na 48h - nie obrazajac nikogo, zachowujac w pelni zasady kultury osobistej, ani nie lamiac zadnych zasad forum spolecznosciowego Multi-Head.pl.

Wiem ze dzial nie jest do konca adekwatny aczkolwiek nie ma, zasadniczo NIE MA odpowiedniego dzialu do tego typu sprawy, ktory posiadalby odpowiedni wzor do tego typu sytuacji. Liczylbym na w maire sensowna odpowiedz bo jak narazie poza H@ osoby tutaj nie potrafia zlozyc niczego poza "tak bo snieg i nie bo zima" bez urazy oczywiscie :).

 

 

P.S.

Jezeli jest faktycznie odpowiedni dzial na ten temat poza zlosliwym przeniesieniem do kosza/archiwum/offtopa to prosilbym o zrobienie tego i z gory przepraszam za problem - nie jest to celowe.

 

 

Pozdrawiam

 

EDIT / PS2.: Czuje sie zawiedziony ze pomimo 2 osob z tzw. "kolorkiem" nie bylo w stanie odpowiedziec na tak proste i banalna pytanie. Mam nadzieje ze chociaz osoba odpowiadajaca za ow bana nabierze "odwagi" (nie macie pojecia jak smiesznie to brzmi dla mnei w tej chwili) by odpisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dostałeś bana ode mnie za przeklinanie. To, że wstawisz gwiazdki nie oznacza, że nie przeklinałeś. Nie rób z Siebie idioty, bez powodu nie banuję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...