Skocz do zawartości
nynek

[ZAMKNIĘTY Bukmacherka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłem założyć taki temat po sukcesach l0gic0.#

i moim skromnym doświadczeniu. ;)

 

Zakładami bukmacherskimi interesuję się już od 9 lat. (Tak wiem, że zacząłem jak nie byłem jeszcze pełnoletni). Raz z lepszym skutkiem, raz z gorszym.

 

Interesuję się sportem i próbuję to wykorzystać dla swoich korzyści. Czemu wy też nie mielibyście na tym skorzystać? :)

 

Będę w tym temacie podawał swoje typy. Kurs minimum 1.35. Wiem, że to nie dużo, ale nie zawsze można znaleźć coś w miarę pewnego po wyższych kursach. (Nie l0gic0.#

ja nie gram takich kursów i takich stawek jak Ty :P). Typy możecie stawiać solo lub stworzyć kupon z kilkoma zdarzeniami.

 

Typy będą podawane w takiej formie:

 

 

 

Przykład 1).

 

 

 

PIŁKA NOŻNA

 

Liga Mistrzów

 

Mecz: St. Patricks - Legia Warszawa

 

Typ: 2

 

Kurs: 1.70

 

Godz: 20:45

 

 

 

Przykład 2).

 

 

 

TENIS

 

Istanbuł

 

Mecz: C. Wozniacki - R. Vinci

 

Typ: 1

 

Kurs: 1.40

 

Godz: 16:05

 

 

 

W komentarzach proszę pisać swoje przemyślenia na ten temat jak również możecie podawać swoje typy. (Prosiłbym, aby każdy dodany typ był dodany najpóźniej na 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania).

 

Typy będą różne. Może to być zwycięstwo drużyny, handicap jak również powyżej 2,5 bramki w meczu. Możliwości jest bardzo wiele.

 

To nie jest forum bukmacherskie więc analiza do tych typów nie jest konieczna, aczkolwiek jak ktoś chce to może ją dodać.

 

Prosiłbym, żeby typy były przemyślane i wcześniej przez was analizowane. (W końcu nikt nie chce przegrać :))

 

W komentarzach możecie również dodawać zdjęcia swoich wygranych kuponów.

 

 

 

I pamiętajcie!!! NIE MA PEWNIAKÓW!!!

 

Nie zawsze trafi się wygrany typ, więc nie załamujcie się już na samym początku. (Wszak nie od razu Kraków zbudowano) ;)

 

 

 

Życzę powodzenia i WYSOKICH wygranych! :)

 

 

 

 

 

 

 

PS. Nie wiedziałem  czy to jest odpowiedni dział. Jeśli nie to proszę przenieść ten temat.

 

 

 

POZDRAWIAM, Kamil :)

 

 

 

 

 

Pobierz Najlepszego CS 1.6

Wciśnij By Pobrać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PIŁKA NOŻNA

 

Ekstraklasa

 

Mecz: Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz

 

Typ: obie drużyny strzelą

 

Kurs: 1.85

 

Godzina: 15:30

 

postawiłem 150 zł, ew wygrana: 244.20 zł

 

 

 

Wynik aktualny: 2:1 

(40 minuta) 

 

Już szukam następny mecz, kasę trzeba inwestować :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PIŁKA NOŻNA

 

Ekstraklasa

 

Mecz: Zagłębie Lubin - Flota Świnoujście

 

Typ: 1

 

Kurs: 1.60

 

Godzina 16:00

 

 

 

Myślę, że kusząca propozycja patrząc na zawirowania w Świnoujściu i kadrę lubinian, w której nadal można znaleźć ciekawe nazwiska.

 

 

 

Wynik: 2:0

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PIŁKA NOŻNA

 

Liga Mistrzów

 

Mecz: Malmoe FF - Sparta Pr.

 

Typ: obie drużyny strzelą

 

Kurs: 1.65

 

Godzina: 19:00

 

postawiłem 244 zł, ew wygrana: 354.28 zł

 

 

 

Wynik: 2:0

 

 

 

Tym razem się nie udało :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masakra , nigdy sobie nie wybacze tego kuponu ;)     

 

 

 

Ogólnie to polecam zajrejestrować się na https://pl.expekt.com/splash?f=true . Pierwszy zakład jaki wniesiecie jest tzw "bez ryzyka" więc jeśli nie daj Bóg kuponik nie wejdzie to zwracają kase. Taki bonus powitalny dla nowych graczy(w każdym buku online praktycznie takie coś jest ale w większości tych firm trzeba obrócić depozyt kilka razy zanim będzie można go wypłacić a na EXPEKCIE nie ma takich wymagań :). Ja osobiście zagrałem za 200zl na luzaku bez strachu , postawiłem dwa meczyki i zgarnąłem 400zł.  Kasa na koncie w banku była po jednym dniu . Także polecam sobie tak zagrać i zgarnąć troche hajsu :)))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam tam konto. Tylko mam pewien kłopot ostatnio. Nie mogę pieniędzy wpłacić. Kiedyś normalnie wpłacałem wypłacałem grałem i przegrywałem a teraz nie mogę nic wpłacić. Tak samo jak u innych buków. Coś tam pisało, że nie mam karty jakiejś ale zawsze wpisywałem dane z tej co mam i mogłem grać. Nie wiem co się zmieniło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...