Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]UB-JASNY

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry:JASNY

 

Godzina, data zdarzenia: 15:15, 27-07-2014

Mapa:De_Dust2

STEAM_ID / IP:STEAM_0:1:26539481/ 194.33.73.21

Uzasadnienie: Dostałem perma z powodem wh, za skanowania na gali... gdzie słychać było strzały z BS(A) i gracz z mojego teamu dostał pare razy. O ile mi wiadomo to:

 

-skanowanie nie jest zabronione.

 

Nie lepiej zrobić ss dla pewności, tylko jeb** od razu perma ? Admin widze mało ogarnięty jest :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

HLTV - ftp://hltvrec:[email protected]/s2830/nazwa-1407271507-de_dust2.dem.zip

 

 

 

12:30 - chwila zawahania z HE + lekki ruch celownika w dół, bo nie wie czy rzucić na bs'a czy na dół (tam gdzie widzi model)

 

12:43 - idealnie ustawianie się na model

 

13:27 - strzela przez skrzynie bo wie że CT jest wychylony

 

13:30 - wychyla się i nie strzela bo wie że CT się schował (strzela dopiero gdy CT ponownie się wychyla)

 

14:35 - wie że gala czysta, więc wbiega i nie sprawdza nawet typowych miejscówek

 

14:41 - wychyla się bo wie że CT jest schowany po lewej (i czeka aż ten się wychyli), ale inny CT'ek pojawia się z prawej (reakcja na model)

 

14:49 - wychyla się z celownikiem w ścianie bo wie że CT jest nadal schowany po lewej i nie patrzy gali

 

14:58 - teraz wychyla się normalnie z celownikiem tam gdzie CT wychylony jest

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

To teraz wypowiem się jak to wyglądało z mojej perspektywy :)

 

12:30 - to prawda lekka chwila zawahania jest gdzie rzucić HE :) ( żeby widzieć model który jest ukryty trzeba posiadać "WH" :)

 

12:43 - Jest to mapa dd2, ten kto jakiś czas na niej przegrał wie gdzie przeważnie kryje się przeciwnik + gracz który był ze mną na "A" strzelał też tam, więc to nie jest takie trudne żeby nie wiedzieć gdzie są to po 1, po 2 nikt nie będzie całym modelem tam się krył, przeważnie wystaje tylko sama głowa dlatego też celowałem przy samej ziemi... a że trafiłem to było czyste szczęście :) 

 

13:27 - Zobasz co robi gracz o nicku "OSIP", po tym można było się domyślić że ktoś się tam może kryć, zwykły skan stosowany na tej mapie :) 

 

13:30 - jak w/w  gdyby wyszedł wcześniej to albo mnie by zabił/a albo ja jego/ją nic tu dziwnego nie ma...

 

14:35 - no to widocznie było szczęście że gali nikt nie obstawił, koło schodów sprawdziłem więc tu nie ma się do czego doczepić :P 

 

14:41 - ta akcja owszem wygląda dziwnie, gdyż lekko skradałem się na SHIFT ^^ wyszedł to go zabiłem co w tym dziwnego ? 

 

14:49 - a widziałeś że tam poszedł HE? Jeden padł ale ktoś tam mógł być.. 

 

Powiem tylko że te momenty są z dupy wzięte -.- wziąłbyś się za łapanie prawdziwych czitow, a nie ludzi którzy już jakiś czas grają na servie, nic nie było nagle coś zauważyłeś no prosze cie nie rozśmieszaj... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...