Skocz do zawartości
Lyubov

Propozycje map :D

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jesteście strasznie rozgadani na temat map to tutaj do końca tygodnia możecie podawać mapy jakie chcielibyście żeby były na serverze :)

 

 

 

to jest obecny mc:

 

 

de_train

 

cs_italy

 

de_dust2

 

de_storm

 

de_cbble

 

de_aztec

 

de_dust2002

 

cs_estate

 

de_nuke

 

de_mirage

 

de_chateau

 

de_dust2

 

de_blue

 

de_prodigy

 

de_inferno

 

de_dust

 

cs_office

 

de_westwood

 

de_torn

 

de_dust4ever

 

de_piranesi

 

de_hell

 

de_kabul32

 

de_dust2

 

de_vertigo

 

de_nuke

 

de_tuscan

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Daje swoje propozycje, tak wiem że niektóre z nich już były ale może się przyjmą  na nowo :))

 

 

 

cs_aplin 

 

de_abaddon

 

de_avangard

 

de_afganistan

 

de_abou

 

de_museum

 

de_sunny

 

de_survivor

 

de_russka 

 

de_forge

 

de_sunny

 

de_hell

 

de_undust

 

de_tetrial

 

de_alexandra

 

de_world

 

de_rky

 

 

 

 

 

w sumie to niektórych sam nie grałem, ale kto wie, może akurat będą fajne jeśli w ogóle będą wgrane :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Matus bez sensu podawac mapy na których nie grales:) Ja bym chcial assaulta na MC z tych, które podawałem wcześniej. Jak znajde do edytuje post i dodam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Matus bez sensu podawac mapy na których nie grales:) Ja bym chcial assaulta na MC z tych, które podawałem wcześniej. Jak znajde do edytuje post i dodam.

 

 

 

 

 

 

Ach no fakt. ... Bo po co grać jakieś nowe mapki i sprawdzić czy się przyjmą jak najlepiej ciągle grać dd2//west bo to chyba jest najczęściej grane i najbardziej lubiane :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O przepraszam ja westa nie lubie, a dd2 już ssie jak nie wiem. Poza tym na naszej sieci są 2 serwery only dd2, więc tam można tą mapę grać na okrągło. Jak dla mnie z 5-6 nowych map do wgrania, i admini nie zmieniają. Zagrają pare razy, poznają to może będą grać ( a jak nie to wtedy będziemy się martwić. ). Bo dla nich nowa mapa = mapa do zmiany z tego co zauważyłam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Matus ma racje.

 

Nie patrzmy na to "a bo ja tego nie lubie..." (prosze sie nie gniewac)

 

Tylko sprawdzmy temat, moze wiekszosc ludzi polubi.

 

DD2 ssie, fakt.

 

Chociaz vote na nastepna mape bylo by mile widziane (i wiem, ze temat byl walkowany) ale....

 

by ustawic plugin tak, by nie bylo mozna votowac ostatnich 8 granych map, badz wg uznania 6, 10..

 

Pogralem ostatnio na konkurencyjnych serwerach FFA, by podpatrzyc niektore ulepszacze i w wiekszosci panuje jak wyzej napisane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ach no fakt. ... Bo po co grać jakieś nowe mapki i sprawdzić czy się przyjmą jak najlepiej ciągle grać dd2//west bo to chyba jest najczęściej grane i najbardziej lubiane :)

 

 

Chodzi o to, żebyś znał tą mapę, którą proponujesz bo tak na chybił trafił to można wsypać tego mnóstwo a może się okazać, że będzie syf i za 2dni Lyu będzie musiała robić nowy MC:D Sam jestem za nowymi, nieznanymi (większości) mapami no ale, żeby nie było szajsu:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

no niby tak ale zauważ, że przy vote nie ma szans pograć nowych map :/

 

 

W glosowaniu moze brac udzial chyba max 5 map, wiec co za problem nominowac do vote te, których "nie ma szans" zagrać, i którąś muszą wybrać :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Chodzi o to, żebyś znał tą mapę, którą proponujesz bo tak na chybił trafił to można wsypać tego mnóstwo a może się okazać, że będzie syf i za 2dni Lyu będzie musiała robić nowy MC:D Sam jestem za nowymi, nieznanymi (większości) mapami no ale, żeby nie było szajsu:D

 

 

 

 

Haha no i dobrze :D chociaż Lyu zajęcie będzie miała XDD musi dbać o serwer więc wiesz :P

 

 

 

Jest dużo map na których się grało ale nazw się pozapominało :) ja na przykład jestem bardzo za : de_survivor, mega mapa a ostatni raz grałem ją chyba z 2 lata temu na serwerze TP. 

 

 

 

Chyba nikt nie jest zainteresowany nowymi mapkami XDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako iż jestem graczem FFA zauważyłem że brakuję niektórych map. MC sam w sobie jest dobry, lecz niektóre mapki bym z niego wywalił z powodu że nawet nie są one grane, chodzi mi dokładniej o: de_torn, de_dust4ever. Często się zdarza ze załaduję się mapka np: de_blue, a tu naglę głosowanie o zmianę mapy ? Po co, jak cały serwer jest pełny ? Jeśli chodzi o dodanie map, to bym preferował : cs_aplin , de_survivor, de_sunny. Mapy dość znane i z tego co mi wiadomo lubiane przez graczy którzy już poznali te mapy. Zapomniałbym również o starym dobrym cs_assault, którego bardzo brakuję na serwerze :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wgrywać jakieś nowe mapki w końcu XDD

 

 

 

 

 

 

 

Ja tam lubiłem grać Museum i Abaddona, uu Lidl, na cod modach pamiętam się grało  :))

 

 

 

dodał bym jeszcze : 

 

 

 

de_survivor

 

de_russka  [ tak było wiem  :)

 

de_forge [podobna do cbble )

 

de_sunny

 

de_hell

 

 

 

A może coś z całkiem nowych mapek by dodać? takich które rzadko się widzi albo w ogóle? [ TYLKO PRZYKŁADY]

 

 

 

de_undust

 

de_tetrial

 

de_alexandra

 

de_world

 

de_rky

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Został wgrany nowy mapcykl i wygląda on następująco:

 

 

 

de_sunny  

 

de_dust2  

 

de_storm

 

de_nuke

 

de_cbble

 

de_aztec

 

de_train

 

de_mirage    

 

de_dust2002  

 

cs_italy

 

de_dust2

 

de_chateau

 

de_blue  

 

de_inferno

 

de_dust

 

cs_assault    

 

de_westwood

 

cs_office

 

de_dust4ever

 

de_hell

 

de_piranesi

 

cs_estate

 

de_kabul32  

 

de_dust2

 

de_vertigo

 

de_abbadon

 

de_nuke

 

de_survivor

 

de_tuscan

 

 

 

Dodane zostały mapy takie jak:

 

-de_abbadon

 

-cs_assault

 

-de_survivour

 

-de_sunny

 

 

 

zostały usunięte mapy:

 

-de_prodigy

 

-de_torn

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja bym trochę pozmieniał :D dużo jest

 

 

 

de_

 

cs_

 

de_

 

cs_

 

de_

 

cs_

 

 

 

później samo

 

 

 

de_ 

 

 

 

Ale to tylko moje zdanie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm, dziwne:) Grając 2h miałem 2x aztec i 2x train? O co chodzi?? Wszedłem na azteca, pozniej train i nastepnie italy, inferno, next wyskoczył aztec, ręcznie zmieniłem na d2 (mało ludzi) i później next train wyskoczył?

 

Nie wiem czy tego pierwszego azteca ktoś ręcznie dał, ale train raczej sam wskoczył.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przecież masz tutaj aztec, a next train, więc skoro był aztec to logiczne że next traina :( może coś się zbugowało albo jakiś błąd wyskoczył, albo ktoś inny zmienił mapke :o

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale wy jesteście no nie :P płakaliście o jakiegokolwiek assaulta i jak dałyśmy zwykłego to nie pasuje bo jest zwykły :c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomyśle o tym w weekend, bo trzeba sprawdzić czy respów będzie na tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


de_alexandra

 

de_russka

 

de_train

de_storm

de_cbble

de_aztec

de_dust2002

cs_estate

de_nuke

de_mirage

de_chateau

de_blue

de_inferno

de_dust

cs_office

de_torn

de_dust4ever

de_piranesi

de_hell

de_kabul32

de_dust2

de_vertigo

de_nuke

de_tuscan

 

 

 

Co do assault..... CT ma baaaardzo małe szanse na wejście do budynku ;) więć lepiej dać takiego gdzie możliwości wejścia bedzie więcej ^^ a nie wentyl,drzwi i środek. Ogólnie to mapka jest spoko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...