Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Inferno na coś innego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

A więc tak, moja propozycja jest dla wszystkich, oczywiście wiele osób się ze mną zgodzi dzisiaj nawet widziałem na say "inferno mapa nie na dm" widziałem propozycje żeby spawny na całą mape, jednak to nie jest wyjście płacz będzie tak czy siak że respi w okół innych i nie ma jak się ruszyć czy coś, to nie będzie wyjście, mi oczywiście mapa nie przeszkadza bo w tt nie pcham się na tą pochylnie całą, otóż moja propozycja brzmi tak aby aktualną mapę de_inferno zmienić na mapę de nuke, mogę się założyć że tam nie będzie tyle płaczu ponieważ nie ma miejsc gdzie tylko jedna drużyna mogła by wybijać drugą, i wtedy nie było by płaczu że inferno mapa nie na dm i tak dalej. Jeżeli propozycja się nie podoba pisać, jeżeli się podoba popierać a jeżeli wymieniona mapa de_nuke nie wyglada wam na godną dania jako propozycje dajcie swoje propozycje map classic co do serwera dm. Gorąco pozdrawiam. blacKbuLL

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może woodhouse albo waterway:D? Mapy słabo znane(woodhouse to była by rzeźnia jakby zablokowano awp na tę daną mapę) ale waterway do mapka idealna na dm, dużo biegania, jak się wejdzie do wody pewny dead. Można pomyśleć, bo gracze uciekają z inferno, a na duscie siedzą:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak by tak wziąć każdą mapę pod lupę, to żadna z nich nie nadawała by się na DM.

 

 

 

Inferno dodane jest dopiero od jakiegoś czasu i na razie zostanie jako druga mapa na serwerze na okres wakacji, pisałem o tym w temacie z ankietą.

 

Na tą chwilę nie są planowane żadne zmiany odnośnie map.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Planowane nie są, aczkolwiek można by rozpatrzeć propozycję dotyczącą dodania ich albo zamienienia tylko inferno, bo albo to jest dm only 2 mapy albo po prostu dm. Prawda?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jest dobrze spawny się zwiększy i będzie dobrze , za dużo zmian będzie jeśli bedą 3 mapy , powolutku aż do celu , nie można wszystkiego na raz bo gracze uciekną :  )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Bez spawnow potem będzie spam i płacz że respi obok wrogów i no. Mogę się założyć. Ale zmieńcie chociaż nazwe "dm only dd2/inf" czy coś w tym stylu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobra nazwa nazwą, temat można zamknąć, jeżeli mapy zostają niech zostają. Nie ruszać respów może jednak bo naprawdę będzie płacz wspomnicie moje słowa. Mi mapy nie przeszkadzają. I wielu innym którzy potrafią grać na pewno też albo jeżeli trochę pomyślą gdzie iść albo jaką taktykę na ct objąć, bo ja np nie narzekam ani u ct ani tt bo np w tt na dd2 ciągle kampią na respie prosto na trupa albo w piachu tam na a to też denerwuje więc na obydwóch mapach wkurza każda drużyna ale na wszystko można zaradzić jeżeli się nie płacze a pomyśli i zacznie grać:) no to myślę iż temat do zamknięcia. blacKbuLL :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Moim zdaniem infreno powinno zostać z uwagi że gdyby popatrzeć na inne mapki to też one się nie nadają na DM :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przez podstawowe spawn'y jest właściwie więcej kampienia przy przeciwnych respach, więc nie piszcie że rozszerzenie nie zmniejszy płaczu szybko wychodzących z siebie player'ów. Poza tym urozmaici to i utrudni jeszcze bardziej przetrwanie w kampie przy respie przeciwnika, a co do tego ze tylko mapa DD2 nadaje się do DM nie zgodzę się z wami..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na kampienie można ustawić "Campmastera" i będzie po sprawie, bo tak samo było wcześniej na dd2 jak to CT i TT stali po 4 osoby na respie z awp/autokampa itp i czekali na jakieś fragi, a tak to dostał strzała i już musiał się gdzieś ruszuć :) także na inferno na pewno takie coś by pomogło :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak myślę i campmaster by się przydał. Znaczie ułatwiło by To sprawę. Wtedy nikt nie mógłby kampic bo leciał by lulu xD. Myślę że to by załatwiło płacz i kampienie, i nie było by kłopotu prawda? Jak ktoś się zgadza to niech piszę^^. Przeciwieństwa też czytam, każdego zdanie powinno brać się pod uwagę. blacKbuLL. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na razie wszystko zostaje tak jak jest, campmaster czy bad camper już do nas nie wrócą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...