Guest Guest Posted July 24, 2014 #183299 Posted July 24, 2014 Elo. Mam taki problemik maly. chodzi o to ze dostalem na tym serwie bana bez ss bez podwodu itp permamentnie a chcialbym jeszcze na nim zagrac. czy wgl jest szansa na unbana??
Guest Guest Posted July 24, 2014 #183306 Posted July 24, 2014 http://www66.zippyshare.com/v/97237270/file.html wszystko co trzeba widac tu
jar|luki Posted July 24, 2014 #183344 Posted July 24, 2014 wszystko w temacie : http://multi-head.pl/topic/35819-prosba-o-unbana/ tutaj zamykam
jar|luki Posted July 24, 2014 #183345 Posted July 24, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
Popular Days
Jul 24
5
Top Posters In This Topic
jar|luki 2 posts
EvO 1 post
Popular Days
Jul 24 2014
5 posts