Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Kupowanie granatow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam. Chciałbym zaproponować o zwiększenie limitu czasu na kupno broni ,z 90 s na czas nielimitowany ,ze względu na możliwość kupna granatów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Granaty na DM według mnie są bez sensu. Wyobraz sb co by sie dzialo, gdyby 25 osob rzucalo non stop granatami. Nie daloby rady przejsc zadnym przejsciem, lub graniczyloby to z cudem. Dm to typ rozgrywki gdzie nie kupujesz broni, wiec kazdy by kupywal 2 flesze 1 dymny i 1 hukowy. I kazdy by rzucal. Po tygodniu gracze pisaliby o cofniecie tego, poniewaz ciagle lataja flesze i obrywaja nawet od swoich. Jak dla mnie to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dla mnie nawet powinno być to zablokowane przez te 90sek, bo zawsze się trafi ktoś kto i tak kupi i strasznie to przeszkadza. Tak jak to było dzisiaj na Inferno.. Dostałem 3 flash'e pod rząd na twarz :D od swojego gracza.. Także również jestem na nie :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dzisiaj była sytuacja, że ktoś w ciągu 90s kupił flesze i he, i zaczeli rzucac, to nie jest na dm, też jestm na nie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

"Witam. Chciałbym zaproponować o zwiększenie limitu czasu na kupno broni" Myślę, że czasu jest dosyć, aby się zaopatrzyć, a co do he, to ta opcja odpada.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie ma nawet takiej możliwości aby było dostępne HE,FB czy też smoke. Czas zostanie wyłączony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...