Skocz do zawartości
Jarked

Podanie Jarked

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Jarked

Wiek:20

Doświadczenie (w byciu adminem):Mam doswiadczenie ponieważ bylem już adminem i myśle ze sobie poradzę

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7

Staż w CS-sie:3

Steam / NonSteam:Steam

Dlaczego Ty: Gram często i myślę ze pomoc by się wam przydała.Tylko dajcie mi szanse a pokaże że ogarniam i można mi zaufać.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:3

Kontakt:Steam

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametrack...2.43.106:27027/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam zastrzeżeń.

 

+ często gra w godzinach porannych, kiedy admina brak 

 

+ zgłasza u@

 

+ nie sprawia problemów, jeśli chodzi o kulturę

 

Myślę, że przyda się dodatkowa osoba do pomocy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na nie. Jakoś nie bardzo widzę Cię w roli admina. Mało aktywny jesteś, może i masz te godziny, ale tak jak gram cały czas, tak jakoś Cię nie widzę. Czasami w nocy się pojawisz i tyle, a jak już grasz to tak jakby Cię wgl nie było - biegasz, strzelasz i tyle. Nie pokazujesz jakoś chęci do pozyskania rangi adma. Także tak jak już wcześniej napisałem jestem na nie, bo po prostu nie widzę Cię w tej roli :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ja jestem na nie. Jakoś nie bardzo widzę Cię w roli admina. Mało aktywny jesteś, może i masz te godziny, ale tak jak gram cały czas, tak jakoś Cię nie widzę. Czasami w nocy się pojawisz i tyle, a jak już grasz to tak jakby Cię wgl nie było - biegasz, strzelasz i tyle. Nie pokazujesz jakoś chęci do pozyskania rangi adma. Także tak jak już wcześniej napisałem jestem na nie, bo po prostu nie widzę Cię w tej roli :)

 

 

 

 

 

Silny jak bym dostał szanse to bym pokazał ze dam rady ogarnąć role admina.Po to jest okres próbny ze by zobaczyć jak se będę radzić.Miałem Admina na COD BF4 DD2 i dawałem sobie radę.A nie rozumiem za każdym razem jak wypowiadzasz się przy podaniu to podajesz inny powod a to ze kłamie ze mam 20 lat a to ze mnie nie widzisz a jeszcze ze chce Vipa za free.To ze ty mnie nie widzisz to nie znaczy ze ja nie gram godzinki mówią same za siebie tego zmyślić nie mogłem.Ty uważasz ze powinieniem siedzieć 24/7.Ale wiadomo ze każdy ma prace życie prywatne.I nie dam rady siedzieć 24/7.Jeśli chodzi o norme 7H to spokojnie ją wyrobie mała przeciesz napisałem ze gram w godzinach ranny jak jest brak adminów.Jak mam udowodnić ze poradzę sobie jak nie chcecie mi nawet okresu próbnego dać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj Jarked pokazałeś jak dobrym adminem będziesz. Stoisz nie całą rundę na respie, tylko całą mapę. Obrażasz innych bo poszli w 6 z paka tam gdzie ty nie poszedłeś. Nawet jak twoi podłożyli pakę, ty dalej kucasz na respie z AK i czekasz na fraga.

 

 

 

Na NIE.

 

 

 

Gratz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Muszę zgodzić się z Predatorem :) Kiedy jesteś w TT wielokrotnie kampisz na respie ponad połowę rundy. Starając się o Admina powinieneś dawać graczom przykład i wychodzić z niego przed minutą :) Kultury też dalej nie ogarnąłeś. Tak samo widać już pod podaniem, że nie przyjmujesz słów krytyki na swój temat i zaczynasz spinać a co dopiero będzie na serwerze jeśli gracz np. zwróciłby Ci uwagę, że jesteś kiepskim Adminem. Nie widać ani trochę, że zależy Ci na tej randze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...