Skocz do zawartości
pionteczekessa

[ZAMKNIĘTY]Amunicja.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zaproponować wgranie pluginu unlimited ammo. Sama nazwa za siebie mówi, że mamy nieskończoną ilość amunicji w magazynku (broń trzeba przeładować). Gdy skończy mi się amunicja, muszę wpisywać /guns, szukać broni, wybierać, co wymaga chwilę, podczas której ktoś może nas z łatwością zabić. Dlatego też uważam, że unlimited ammo uprzyjemni rozgrywkę.

 

Link do pluginu: http://amxx.pl/topic/36645-unlimited-ammo-niesko%C5%84czono%C5%9B%C4%87-amunicji/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mi to akurat nie przeszkadza :) jak kończy się amunicja to zawsze można podnieść inną broń w której jest ammo :) zresztą 90 pestek wystarcza na sporą ilość fragów :D:) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


90 pestek 90 fragów + pistolet i jeszcze nóż:D Jestem przeciw. Jak będzie unlimited ammo to będą stać z krowami i nawalac non stop pod drzwiami/wejściami/przejściami, chociaż na shotguna XM to by było dobre, bo w nim ammo za szybko się wyczerpuje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na NIE amunicja starcza na dużo fragów i przy okazji możesz podnieść broń od zabitego gracza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...