Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]PROBLEM Z NINJA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Znowu mam problem. Czasami gdy biegam z kosą jako ninja nie mam niewidzialności i nie da się tym grać :o. Jakieś rozwiązania? :c

 

EDIT: Tak przy okazji, może wy się na tym bardziej znacie, mam problem ogólnie z csem - tutaj wklejam link to forum wiaderka, bo nie chce mi się wszystkiego przepisywać :D 

 

http://www.forums.wiaderko.com/problemy-z-cs-1-6-oraz-cs-condition-zero/660854-gdy-zmieniam-cos-w-opcjach-wlaczam-gre-laczy-mi-sie-z-jakims-serwerem.html

 

Proszę o jak najszybszą pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z ninją to beka bo Cie obserwowałem i jesteś tak samo niewidzialny jak reszta ninji ;) nie ma że jesteś wyjątkiem i tylko Ciebie widać xD , a że Ciebie ludzie zabijają to jest normalka xD.

 

Jak by tobie ninja źle działała to innym tez bo to jest plugin.

 

Dalej ninja może być widoczna jak masz jakąś broń w użyciu np;  nawalasz z m4a1.

 

Dalej - Ninja może Ci się zbugować gdy dostaniesz perk platynowa kosa i go wywalisz ( stajesz się widoczny na 1 rundę ) lub Zręczność skoczka/ Moc komandosa i je wywalisz ( zyskujesz podstawową grawitacje [ taka jak na FFA ] )

 

 

 

Myślę że pomogłem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

config nie ma nic do gadania z pluginem.

 

 

-_-  nie rozumiem ? o co Ci teraz chodzi xD , umiesz czytać dokładnie ? problem z ninją opisałem i spytał się czy jakieś rady na wchodzenie na serwer przy każdym przycisku wiec config to jest rozwiązanie bo tam są wszystkie rzeczy umieszczone 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

problem z ninją opisałem i spytał się czy jakieś rady na wchodzenie na serwer przy każdym przycisku wiec config to jest rozwiązanie bo tam są wszystkie rzeczy umieszczone 

 

Tak potrafie czytać z zrozumieniem. (nawiązałem do problemu serwera).

 

W kwestii cs:

 

Wg opisaniego problemu plik config jest za każdym razem nadpisywany tak żeby powstały bindy.

 

Automatycznie problemem nie może być sam config, tylko coś co powoduje zmiane configu.

 

Wywal autoexec.cfg i daj config.cfg tylko do odczytu (prawy->właściwości->tylko do odczytu)

 

 

 

Jeśli to nie rozwiazało problemu - napisz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Właśnie próbowałem dosłownie wszystkiego - wydaje się że ten skrypt po prostu usuwa autoexec.cfg i userconfig.cfg, potem nadpisuje z tą komendą na łączenie i ustawia jako tylko do odczytu. I ja nie wiem co z tym zrobić. A config.cfg pozostaje nienaruszony.

 

I tak, problemem jest coś co USUWA te pliki i je nadpisuje. Coś nowego :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

userconfig też się nadpisuje. A mnie cały czas widać na serwie, cokolwiek zrobię w 2 rundzie już mnie widać, nie mam perków ani nic.. Za ciężko się tak gra x_x. Już nie chcę tej klasy, ale reklam też nie chce mi się robić D:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobra. Mniejsza o ninje. I tak robie reklamy żeby go zamienić na zabójcę. Ktoś wie może co z tym slowhackiem? ;C

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...