Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Kandydatura

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick:

koziar

Wiek:

17

Data rejestracji na forum:

21.07.2014

Czas spędzony na forum:

bez wstydu i obciachu 30 minut

Doświadczenie w ocenianiu:

Ogromneeeee, dowód: http://blacklisted.pl/profile,koziar1,21261.html (Sędzia BL

)

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:

Znajomość amxbans 9/10. Tak obsługiwałem.

Byłeś banowany na forum lub serwerze?:

Nie miałem zaszczytu

Dlaczego Ty?: 

Dlaczego ja? Przede wszystkim jestem osobą poważną i znająca się na odróżnianiu dobrego "movementa" od odpalonego gracza ;) Jakie jest moje doświadczenie? Małe? Duże? Będę szczery, trudno powiedzieć. Nie będę kolorował, że jestem nieomylny, bo bym skłamał. Jestem człowiekiem, po prostu ogarniam :) Zawsze staram się być obiektywny i sprawdzać demko pod każdym możliwym kątem. W CS'a gram od dłuższego czasu. W demkach siedzę na co dzień. Z czasem problemów nie mam, na bieżąco mogę sprawdzać zgłoszenia, pomagać innym. Bez żadnego problemu umiem posługiwać się CDP.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:

A może ile czasu będę poświęcał na forum? Dziennie w granicach 1-3 godzin, przegląd demek, ss'ów.

Coś od siebie:

 Mały, pulchniutki, niezdarny nastolatek uganiający się za chłopczykami ... Odrobina humoru nikomu nie zaszkodzi. Na imię mi Dawid, 17 wiosen za mną. Pochodzę, a zarazem mieszkam w Żyrardowie (40 km od Warszawy). Na co dzień uczęszczam do Liceum bla bla bla o profilu policyjnym. Po 3 latach nauki można się domyślić, że zamierzam wstąpić do policji. Szkoła o owym kierunku jest moim zdaniem ciekawym rozwiązaniem, a co więcej niezwykle praktycznym i zapewniającym dobre zatrudnienie w przyszłości. Nię bedę Was tak wtajemniczał :) Mimo nie małych obowiazków (wspomnę o tym w kolejnym podpunkcie) znajduję w swoim życiu czas na rozrywkę. Do rozrywkowych nastolatków nie należę, nie lubię przebywać w dużym gronie osób (nie mówię tu o wspołpracy, która jest podstawą do pełnienia tej, a nie innej funkcji). Mam "paczkę" zgranych przyjaciół i tak naprawdę to mi wystarcza.  Interesuje się przede wszystkim muzyką, a dokładniej jej słuchaniem, w wolnym czasię lubię pogrzebać w samochodzie, motorze - Zamiłowanie do motoryzacji :) Jestem również kino maniakiem. Tak, kinomaniakiem, a raczej kino hackerem ze względu na to, że do kina mam parę km. Z charakteru jestem raczej kulturalny, miły (staram się być). Moją wadą, której staram się na wszelkie sposoby pozbyć jest "nienawiść" do osób, które konkurują o to samo. Nie lubię rywalizacji. Można to nazwać pół-wadą, pół-zaletą ze względu na dodatkową motywację. W świecie rzeczywistym problemów z równieśnikami (z dogadaniem się) nie mam. To samo mogę powiedzieć o świecie wirtualnym. Do spraw podchodzę raczej z dystansem co stawia mnie w bardzo dobrej sytuacji. Dla wielu osób jestem wzorem do naśladowania (mówię tu o młodszych bratach ciotecznych, koleżankach), dla wielu osobą, która demoralizuje (nauczyciele, rodzice ?!), a dla wielu jestem typowym buntownikiem przechodzącym okres dojrzewania (?!). Problemów z nałogami nie mam, piję jak jest okazja :)

 

Mimo iż jestem świeżym forumowiczem i podanie świadczy o moim zaangażowaniu w życie sieci nalegałbym na zastanowienie się nad podaniem i moją kandydaturą. Sieć stara się być profesjonalna, dlatego też takie osoby powinny znajdować się w szeregach wszystkich rang. Mam nadzieję, że jestem w stanie przekazać wiele umiejętności i podzielić się doświadczeniem z obecnymi członkami UnBan Team'u. Moim dowodem na to, że nie jestem dzieciakiem, który leci na rangi i, że mogą być ze mną problemy jest ranga Sędziego na znanym portalu blacklisted.pl, która jednak o czymś świadczy ;)

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie zgłoszenia, Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wymagany Admin na jednym z serwerów Multi-Head.pl, bez ostrzeżeń w dziale Admin[serwer] (minimum 2-miesięczny staż).

 

 

 

 

 

Zanim składa się podanie trzeba przeczytać wymagania. A oto jedno z nich.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...