Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Nie poznaje serwera...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam wchodząc wczoraj na serwer po krótkiej przerwie wcale go nie poznałem,aż takie zmiany nastąpiły czy potrzebnie ? raczej nie.Według mnie jak serwer który został postawiony na nowo,został dobrze postawiony z między innymi tymi pluginami.

 

 

 

1.Spadochron-Nie wiem po co został usunięty nikomu nie przeszkadzał,a teraz kilkakrotnie ludzie pytają mnie na serwerze (czy zostanie przywrócony spadochron).

 

 

 

2.Runda-Trwa 2min na kosy ? to troche przesada żeby na rozgrzewce czekać całą runde jak się przegra odrazu (a z kosy to nie problem),jak sama nazwa mówi to jest tylko rozgrzewka.

 

 

 

3.Mapki-Na serwerze jest 8 map dodanych które lecą w kółko,po czasie robi się to denne,czy to nie za mało map jak na serwer FFA ?

 

 

 

4.Podnoszenie z ziemi HE,SG,FB-Kolejne moje pytanie w czym to przeszkadzało że został plugin usunięty ?

 

 

 

Proszę się szczerze wypowiadać kto jest za przywróceniem któryś z tych pluginów lub jakie zmiany powinny nastąpić.Jeżeli H@ z góry założy że żadne zmiany nie nastąpią to niech chociaż da wypowiedzieć swoją opinie,graczą co im pasuje a co nie,bo to oni grają na tym serwerze codziennie,a z tego co zauważyłem dużo stałych bywalców straciliśmy.Może to da Czerwonym do myślenia.

 

 

 

Teraz Serwer Wygląda Jak 'Setki' Innych Dziękuje I Pozdro Reptile !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1 PKT. - Spadochron fajnie by było dodać, racja że nikomu to nie przeszkadzało.

 

2 PKT. - Runda mi się podoba na kosy dla mnie może zostać tylko żeby czas skrócić

 

3 PKT. - Mapki trzeba dodać bo to jest smieszne tyle osób gra a tylko 8 mapek w tym dd2, inferno itp...

 

4 PKT. - Tu się nie wypowiadam bo mi to obojętne

 

 

 

Mimo tego i tak pograłbym na starym multi-headowskim FFA :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się z Reptile spadochron powinien być przywrócony,reszta może byc,  co do mapek proponowała bym zrobić głosowanie na mapy które później będą na serwerze np dajemy propozycje map cs prodigy de_hell de_rats_1337 załóżmy że już taka mapa została wytypowana i dostaje się do głosowania, później już można się domyślić, H@ Działać!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...