Skocz do zawartości
Gość

welcome back

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick : Genialny Chomik

Wiek: 26

Doświadczenie (w byciu adminem) :  Około 3 lat

Znajomość AMXX (w skali 1-10)     : W skali waszego serwera to z 9

 

Staż w Cs :  Nie wiem dokładnie ale długo gram na pewno z 6 lat

 

Steam/Ns:  STEAM_0:1:640371 

 

Dlaczego ty : chce wyeliminowac graczy którzy grają nie czysto nie zawsze jest admin na serwerze a to utrudnia gre normalnym osobom.

 

Chciałbym być adminem z 2 powodów

Żeby ogarnąć serwer by był porządek

I żebym nie musiał żebrać na steam co chwile admina jakiegoś czy ma czas wejść bo odpał lata 3 mapy juz

Na poprzedniej sieci płaciłem za admina 15 zł przelewem miesiąc widze że u was tego nie ma więc nic mi nie szkodzi

 

Czas jaki poświęcasz na cs-a dziennie : Zalezy od pracy ale 2h bedzie dziennie

 

 

Link do GT : http://www.gametracker.com/player/Genialny%20Chomik/80.72.40.110:27008/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE. Zanim ja byłem adminem a ty adminowałeś miałeś głęboko gdzieś swoje obowiązki, nie czytałeś w ogóle u@ (bynajmniej nie reagowałeś), nie wykonywałeś celów , gdy padałeś to od razu upominałeś graczy o cele i popędzałeś ich. Liczyło się dla ciebie zdobycie NUKE niż to czy ktoś gra na czitach. Czemu straciłeś admina? Jak dobrze pamiętam, za niesłuszne bany i to co wymieniłem ;)

 

 

 

Zmieniłeś się ? Wątpię ! Dużo dzisiejszych adminów może cię nie pamiętać bądź nie znać i dadzą ci szanse .....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie pamietam tego o czym wspominałeś @Papi ponieważ jestem tu od nie dawna, dlatego jestem NEUTRALNY. Dlaczego? Juz wyjaśniam. 

 

 

 

- Nie zgłaszasz na u@

 

- Nie widzę chęci intergracji z graczmi, więc dlaczego miałbyś z nami współpracować? 

 

- Nie udzielasz się na forum.

 

 

 

ale są plusy:

 

 

 

- doświadczenie.

 

- czas spędzony na serwerze.

 

- steam.

 

 

 

 

 

Moim zdaniem powinieneś poprawić komunikacje między graczmi to bardzo istotne, ale co ja tam wiem. 

 

 

 

Tymczasowo NEUTRAL.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam. 

 

Mam mieszane uczucia które bardziej skłaniają się ku NIE.

 

Byłeś już adminem i nie pokazałeś się z najlepszej strony dokładnie to samo co napisał Papi.

 

Nie wiem czy zmieniłeś swoje podejście do sposobu gry (nic się nie liczy poza fragami)

 

 

 

+ online (jako gracz nie jest zły)

 

+ pozostałe wymagania (wiek, steam itp.)

 

- +  masz doświadczenie (niekoniecznie z niego korzystasz)

 

- mała aktywność na u@ (jak nie brak takowej)

 

- miałeś już admina i nie straciłeś go z powodu aktywności (co jest do wybaczenia różne są sytuacje w życiu) a z niewywiązywania się z obowiązków.(nie wiem czy nie pozostał po tym ślad w dziale Admini cod 200 - ostrzeżenia)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Genialny Żółwiu moje zdanie znasz i myślę że twoje podanie jest tutaj bardzo nieodpowiednim tematem Admina miałeś i pamiętam doskonale co wyrabiałeś.

 

Nie chcę tutaj publicznie wyciągać twoich brudów, ale jeżeli góra będzie chciała to na pw napisze co mnie boli w związku z twoją osobą.

 

Nie powiem bo wiek masz i dużo grasz ale twoje zachowanie jako " Admina " nie było zbyt zaskakujące ( Moje zdanie ).

 

Ale wybór nie należy do mnie tylko do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Genialny Żółwiu moje zdanie znasz i myślę że twoje podanie jest tutaj bardzo nieodpowiednim tematem Admina miałeś i pamiętam doskonale co wyrabiałeś.

 

Nie chcę tutaj publicznie wyciągać twoich brudów, ale jeżeli góra będzie chciała to na pw napisze co mnie boli w związku z twoją osobą.

 

Nie powiem bo wiek masz i dużo grasz ale twoje zachowanie jako " Admina " nie było zbyt zaskakujące ( Moje zdanie ).

 

Ale wybór nie należy do mnie tylko do góry

 

 

 

Ok zwracam honor chociaż nawet jeżeli to Genialny Chomik to jestem na nie ponieważ jesteś zbyt porywczy i łatwo wpadasz w konflikty.

 

Skarga przy banie na 5 min mówi sama za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na ten moment niestety NIE. Bardzo czesto ponosza Cie nerwy i zdarza Ci sie wyladowywac je na u@. Niekiedy frustrujesz sie za cos, co jest kompletnie niesluszne. Popracuj nad kultura i znajomoscia regulaminu, bo wielokrotnie widzialam, ze Twoje zgloszenia dotyczace tego punktu ze stawianiem sg byly nietrafione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:


Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.


Pozdrawiamy,
Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...