Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Miny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina zdarzenia: Dzisiaj 18:30

Nick admina/gracza, który zawinił: hmw0 ! 3u$zek

Dowody: Screen

Świadkowie: Serwer Demko HLTV

Uzasadnienie: Witam, gram klasą zabójca, ten gracz gra o ile się nie mylę konspirantem więc biega i nie patrzy pod nogi.

 

Miny stawiam w dopuszczalnych miejscach, gdy się nabił/nabija na miny głupio pisze tak jak ja bym miał problem, że on gra 1/1 scout, to i to klasa więc ja bez min to on bez Scout, więc nie wiem czemu gracz spina się, gdy napisał "MazuR ogarnij sie Kurwa" więc jakim cudem mam ogarnąć, gracz wie, że miny w dobrym miejscu ale i tak głupio pisze abym ogarnął.

 

Odpisałem , że miny w dozwolonym miejscu, to odpisał "bez przesady". Dozwolone to dozwolone więc na ma prawa czegoś takiego pisać.

 

Tym bardziej, że ten gracz złożył podanie na Admina, więc jak to by wyglądało? admin wie, że miny w dozwolonym miejscu, ale i tak by go zbanował bo wpadł w nie ? śmieszne.

 

Druga rzecz to admin powinien być kulturalny i opanowany, a nie głupio pisać i bulwersować się bo zginął.

 

 

 

Screen:

 

http://ifotos.pl/zobacz/2014-07-1_ewqspex.jpg/

 

 

 

 

 

Edit: Gracz napisał w swoim podaniu  "Dlaczego TY .!:Dlaczego ja ? hmm.. jestem miły, ogarnięty, szybko nawiązuje dobry kontakt z graczami"

 

Miły, ogarnięty, nawiązuje kontakt z graczami, a to ciekawe ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Głównie nie chodziło mi, aby gracz otrzymał bana, lecz żeby administracja podjęła słuszną decyzję co do jego podania ;).

 

 

 

Można zamknąć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...