Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na tiblu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina zdarzenia: 19 lipca, ok. 10:45

Nick admina/gracza, który zawinił: tiblu, jakoś tak.

Dowody: 

 

 

 

===============================================

 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ mh.mybans.eu

[AMXBans] Powod: 'ping'

[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:92605910'

[AMXBans] Twoje IP: '77.252.168.204'

[AMXBans] ========================================

 

http://zapodaj.net/7ea79ada8a3bd.bmp.html

 

Świadkowie: Logi serwera potwierdzą że nie miałem pingu powyżej 60 a admin świadomie mnie zbanował.

Uzasadnienie: Gracz chyba nie powinien mieć admina skoro banuje za byle co. Wszedłem w z nim w dyskusje, a z tego co wiem "admin powinień rozwiązywać sprawy bez wchodzenia w dyskusję z innymi graczami" (coś takiego, tak czy siak, chodzi o to że  admin powinień być konsekwentny a nie wchodzić w dyskusje z graczami), to skutkuje przynajmniej upomnieniem słownym, druga sprawa, admin spamuje admin say, wielokrotnie spamował bindem KULTURA jak by nie mógł napisać jeden raz, z tego co wiem (nie wiem czy tutaj tak jest) admin raczej nie powinien pisać "Cheaterów zgłaszamy na U@" na admin sayu, poniewaz to jednak uświadamia cheaterom którzy obecenie byli na serwerze że aima/wh trzeba wyłączyć albo wyjść z serwera, i przez to cheater wejdzie drugi raz na serwer i będzie dalej oszukiwał, trzecia sprawa, zbanował mnie po tym jak wszedłem w nim dyskusje że nie ma prawa mnie zbanować bez żadnego dowodu, po czym zbanował mnie na 5 minut  za ping mimo iż ping miałem 30-40, po czym po banie napisał chamsko na chacie "I co nie moge?".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Logi serwera pokazują raczej ping gracza i wszystkie informacje ? Po za tym na serwerze jest plugin umożliwiający kickowanie za ping tak? Więc dlaczego admin mnie zbanowal ? -.-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witam tutaj mam parę screen z tej rozmowy z graczem i pozwolę je sobie wrzucić :)

 

http://www36.zippyshare.com/v/62030143/file.html

 

PO 1 Ping ci podskoczył z 3 razy powyżej 100 więc cię zbanowałem a poza tym pisałem KULTURA to i tak się nie ogarniałeś.

 

PO 2 Cheaty U@  nie mogę pisać? skoro niektórzy gracze nie wiedzą o tej komendzie a poza tym byłem na spec i mogłem tak pisać bo cały czas oglądałem sobie graczy :)

 

Pozdrawiam TiBlU

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobrze skoro podskoczył mi ping prosze o ssy, po za tym nagły wskok pingu do 100 na czas 1 sekundy to taki wielki problem ? Dobrze, teraz nie ździwcie sie spamem jaki zrobie jak komuś wskoczy ping do 100. No i teraz powiedz co te twoje ssy udawadniaja? Tylko że wszedłeś ze mną w dyskuje, i zbanowałeś mnie bez powodu. To co ? gracz teraz nie może mówić że ma aima i wh ? No ciekawe, zrobie binda który jest uzywany przy odpalenio hook v1 jak się nie myle, zobaczysz wiadomość też dasz mi bana ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

tiblu, teraz napisałem Ci że masz go banować bo mnie obraził, Ty nic nie zrobiłeś, nawet kultury nie napisałeś, i czego Ty sie dalej bronisz?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak to niby mam zrobić ? Po za tym, czy to wielki problem jak skoczy mi ping do 100 na sekundę?  To chyba admin powinien mieć dowód że skoczył mi ping i On powinien robić ssy przy każdym banie a nie ja, ja nie byłem w stanie zrobić ss w trakcie bana i zobaczyć mój ping, myslisz troche? Po za tym jest HPK więc ban niesłuszny, brońcie Go dalej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisząc skargę na admina masz obowiązek dostarczenia dowodu , twój ban i tak już minął więc nie wiem po co się wykłócasz, dostarcz demko z hltv i jeżeli się okaże że admin postąpił niesłusznie zostanie upomniany 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...