Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Serwer [FFA] reaktywacja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Dn 18.07.2014r. serwer [FFA] został reaktywowany.

 

 

Wszystko zostało zrobione od początku, pluginy, mapy, RoundSound.

 

Temat tworzę do składania ewentualnych propozycji dodania czegoś na serwer.

 

Proszę by propozycje były przemyślane i nie dublowane.

 

 

Z góry mówię, że rangi bf2 nie zostaną dodane, propozycje nowych map proszę dodawać z głową, gdyż mapy na których uciekają gracze nie będą brane pod uwagę.

 

Jest to serwer prosty, bez zbędnych zaśmiecających pluginów i taki pozostanie. Wszelkie problemy, błędy, propozycje proszę składać w tym temacie. Gdy serwer stanie na nogi, z czasem zostanie dodanych kilka nowych map z waszych propozycji.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Poproszę o kolorowe smoke`i i smugi za granatem. Jak jest spadochron to i takie dodatki nie zaszkodzą. Poproszę również o różowe berety dla adminów oraz inny model dla dziewcząt. Nie zaszkodzi również dodanie quizu oraz gadających hostów. Paka powinna być przyklejana w dowolnym miejscu. Vip koniecznie i ruletka. Jakaś 4fun`owa w końcu to FFA. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak najbardziej popieram pomysły Tomka :) jak vip będzie dodany to wrócę do gry na ffa :) i jeszcze był bym za przywróceniem lotto to było dobre 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Błagam tylko nie VIP jak chcecie to wgrać proszę o jakieś sprawiedliwe glosowanie , pamiętajmy tez ze nie chcemy robić z FFA 4FUN . Proponuje zostawić serwer bez zbędnych bajerów ... Wgrajmy tylko multi-kill itp . i brak innych spadochronów a ni nic na próbny okres . Mialem pisać nowy temat ale nie spełniłem tego o co miało być moim warunkiem powrócenia na stanowisko - zgłaszać cheaterow ale przy reaktywacji serwera chciałbym być obecny jako admin choćby na okres próbny pod okiem kogoś z czerwonych :) Prosze o Szanse i pozdrawiam .

 

 

Prosze o wgranie map - de_sunny oraz de_blue

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przecież na tym serwerze nie będzie żadnych vipów i innych pierdół ..!!!!!

 

 

 

Tomek celowo to wszystko wypisał :)

 

 

 

Ps. Spadochron wyłączony

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Co do dodawania map z których gracze nie będą uciekać to jest ograniczone pole manewru bo jest mnóstwo zajebistych map, ale jeśli ktoś tych map nie zna to nie sądzę żeby chciał na nich grać, to może się wydawać śmieszne ale taka jest prawda, gracze wolą znane mapy, dla przykładu jak graliśmy na de_storm to już nie pasowała im ta mapa mimo że jest stara a wręcz klasyczna. Także ciężko wg mnie wybrać jakieś mapy żeby się graczom podobało.

 

 

Wczoraj nie było jeszcze tej automatycznej zmiany interp'u ale ktoś tam wspomniał, że już zostało to dodane, to dobrze. 

 

 

Mimo że to FFA to nie powinno być tarcz i autokampy (nie wiem czy jest to dostępne, mogłem pomylić serwery)

 

 

 

Wcześniej była ta komenda /mute, a nie zauważyłem czy jest ona nadal, ale niektórzy gracze nie potrafią wejść w player list i tam zmutować, a też zauważyłem że to nie zawsze działa, więc takowa komenda powinna się znaleźć na serwerze (o ile jej nie ma)

 

 

 

To by było na razie na tyle, myślę, że nie trzeba za dużo zmieniać, praktycznie wszystko jest ok, mało konkretów z mojej strony bo i mało kwestii jest nie do końca takich jakie bym chciał. Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Za mało map, wielu osobom już się nudzi...

 

 

 

Co na razie dodać ? Za jakiś czas znow sie doda coś...

 

 

cs_italy

 

de_kabul

 

moze cs_assault sie doczekamy ?

 

de_dust

 

de_eldorado

 

de_hell

 

de_cbble

 

de_prodigy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z mapami się zgadzam bo ciągle leci dd2/inf/nuke/aztec :) Na próbę kilka prostych map , które podane są wyżej można dodać, myślę, że to nie odstraszy bo każdy je zna i do tej pory frekwencja na nich była dość spora :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

mapki, spoko na pewno sie przydadza, prosilbym jeszcze o dodanie malych map bo w nocy gra po 7/8 osob a duzej mapy nie oplaca sie grac na tyle osob, proponowalbym o dodanie :

 

fy_snow

 

fy_pool_day zwyklego i 2

 

aim_headshot

 

aim_crazyjump

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

rats i assault są niezle ale tylko te przerabiane rats_1337 i assault tak samo bo inaczej to ciezko sie gra..

 

 

druga sprawa czemu ranking sie ciagle resetuje ?

 

 

 

Co do tych map to bez kitu jest pare mapek na krzyż, te samo chociaz co byly wgrać nie bawić sie w ustawianie cyklu tylko tak jak bylo wszystko mozna tylko zmienic zeby sie nie powtarzaly dusty obok siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

I jeszcze jedno, nie chcialem edytowac juz bo to osobny wątek, wcześniej się o wiele lepiej grało a teraz nie wiem jak mam to określić co jest wyznacznikiem takiego ale bardzo ciezko sie gra, nie mozna w glowe trafic jak sie chce i to nie jest moja opinia tylko ale m.in you need hs, motyla i wielu innych, wczesniej bylo lepiej. Do tego często występują lagi (nie tylko u mnie wiec to nie powinna byc moja wina)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zdecydowanie za mało map, nie zróbmy z tego serwera takiego samego jak milion innych. :/ 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Myślę, że spadochron nie jest aż tak potrzebny, wiadome to ułatwia bardzo grę, ale i bez tego się można dobrze bawić.

 

 

 

Druga sprawa to te mapy, ale myślę że nie ma co tego wałkować i powtarzać się, wszystko będzie zapewne w swoim czasie załatwione.

 

 

Po trzecie to nie znam się na budowie serwera, nie wiem co wpływa na gaming, ale jest odczuwalna różnica, głównie przy strzelaniu, to nie jest tylko moja opinia. 

 

7 powiedział że to kwestia przyzwyczajenia, ale wydaje mi się że grając na 5 serwerach z których na każdym się gra troszkę inaczej tzn są drobne różnice, to w tym wypadku jednak coś poszło nie w tę stronę co trzeba.

 

Ogólnie nie rozumiem dlaczego dobry serwer na którym się świetnie grało i był tak samo "zaludniony" jak teraz, został od postaw zbudowany. Po co zmieniać coś co jest dobre? Zazwyczaj wychodzi z tego jedno wielkie G i w mojej skromnej opinii(i nie tylko mojej) tak się właśnie stało.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

PS. Post jest kontynuacją zamkniętego przez Evo tematu związanego z tym serwerem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

jeżeli chodzi o strzelanie to wydaje mi sie że został zwiększony gamespeed i to jest przyczyną. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

MIAŁOBYĆ LEPIEJ JEST GORZEJ, PRAWIE NA WSZYSTKICH MAPACH JEST TYLKO PO 10 SPAWNÓW.......

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witam, mam drobny problemik, otóż serwer nie wymusza na graczu interpu. Ktoś napisał że zostało to "naprawione" ale to wciąż nie działa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...