Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na Morderce

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina zdarzenia:13:18

Nick admina/gracza, który zawinił:Morderca

Dowody:http://speedy.sh/w9Tn6/de-tuscan0000.bmp

 

Świadkowie:

Uzasadnienie:Morderca właśnie widzę twoją poprawę w zachowaniu "hahahha" a po 2 nie tobie oceniać ile mam lat:

 

 

[AMXBans] Banned by Admin: Morderca

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

[AMXBans] Reason: 'Dziecko ping.. ogarnji to w koncu'

[AMXBans] Duration: '5 minutes'  Więc brawa dla cb.  :rofl:  :clapping:  :good:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nic nowego , Morderca to pokurw. Możecie mi dawać te warny jebie mnie to jak zeszłoroczny śnieg .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak napisałem UP jebią mnie te warny jak jak zeszłoroczny śnieg możecie mi ich dać 100 a ja się wyloguje z konta a wy je zbanujecie totalne zjeby . I tak na koniec CH-UJ WAM DO DU-PY nieudacznicy .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wytłumacz mi ile razy dostałeś bana za ping.. tyle razy prosiłem o ogarniecie go.. a ty nic nadal wchodzisz z wysokim pingiem.. 0 wysiłku aby się popytać ludzi dlaczego mam ping jak go zwalczyć tylko piszesz skargę bez sensowna bo tu obrazy nie ma.. Tylko moje starania abyś ogarną ping.. i grał z innymi zgodnie z regulaminem..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na ciebie skarga to zawsze bezsensowna zobacz na swoją kulturę ... wg. ciebie 56 pingu to jest za dużo ? hahaha pozdro dla cb  :rofl:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Morderca, ping nie zawsze da się ogarnąć. Mogą być jakieś problemy z siecią, może dzielić neta w domu z innymi itp. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po 1. nie daje bana za ping.. 56... miałeś skoki pingu skoro dostałeś bana.. masz wątpliwość sprawdź demko ze swojej gry. i to rozwieje twoje wątpliwości

 

 

 

 

 

... Panie Thiz

wiem że też tak może być.. od tego jest u@ aby zgłosić.. prawda?.. dodam ze to nie pierwszy ban tego Pana a i tak ma bana tylko na 5minut nie.. 30.. więc.. uważam ze  i tak staram się być delikatny i dać komuś szansę ogarnięcia i poprawy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

BronX

z całym szacunkiem do Ciebie.. czy jak dostajesz 4-5 raz bana.. to aby dotrzeć do drugiej strony.. staram się napisać coś.. co morze da mu do myślenia aby coś zmienić.. nie oceniam Cie ze jesteś dzieckiem czy dorosłym facetem po 30... Chce do Ciebie dotrzeć abyś zmienił coś w swoim urządzeniu aby Cię nie pingowało.. jeżeli uważasz się urażony.. to Przepraszam.. ,, chodź nie widzę tu swojej winy.." Staram się na prawdę byś łagody.. dobrze o tym wiesz bo daje bany na 5min nawet 2x pod rząd

 

 

 

 

 

 

 

Ban już miną jeśli ping masz w normie zapraszam serdecznie do gry

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...