Skocz do zawartości
pionteczekessa

Wszedłem w niego jak nóż w masło :D

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Dziś parę słów o @Mas3lko, adminie COD 500. Człowiek z poczuciem humoru, za szybko pisze i musiałem poprawiać błędy z 20 minut. qiwemqowmlksamldkpdq

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mas3lko

[/align]

 

[align=center]Redaktor

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć, zgodziłeś się na wywiad, w takim razie zaczynamy. Powiedz nam parę słów o swojej osobie.

 

 

Witajcie użytkownicy Multi-head. Mam na imię Mirek, mam 16 lat oraz mieszkam koło Krakowa w małej, no może już nie tak małej wsi.

 

 

Niedaleko ode mnie. :P Co porabiasz na co dzień?

 

 

A trochę dorabiam, bo wakacje. Trochę gram, chodzi się na boisko z kolegami itp.

 

 

Hajs się zgadza czy nie? ;D

 

 

Pewnie, że się zgadza, ale mogło by być więcej.  xD 

 

 

Musi się zgadzać. :D Jakie są Twoje zainteresowania, hobby?

 

 

Hobby... Oczywiście dziewczyny, komputery i trochę mechanika samochodowa i nie tylko.

 

 

Rozumiem, że po wakacjach udajesz się w kierunku mechaniki?

 

 

Tak, już zanosiłem papiery i się dostałem do technikum.

 

 

Powodzenia życzę. Twoje plany na przyszłość też są związane z mechaniką?

 

 

Dziękuję. Tak, mam nadzieję, że się uda skończyć szkołę i będzie dobra praca.

 

 

Też zmierzam w kierunku samochodów, ale to nie mechanika, mniejsza z tym. :P Opowiedz nam coś o swoim dzieciństwie.

 

 

Ooo, co ja mam pamiętać. Od urodzenia mieszkam koło Krakowie i co... Zaczęła się szkoła, podstawówka, potem gimnazjum i jakoś do teraz doszło. A tak to co dzieciństwo ciekawe. Wiesz, koledzy, koleżanki., przygody z kolegami oraz wycieczki szkolne, tego nie zapomnę.

 

 

Przygody z kolegami, nie pytam. :D To może opowiedz nam jedną z śmieszniejszych przygód.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Coś takiego mi opowiadała moja mama, co robiłem jak byłem mały, ale już umiałem chodzić. Chciałem mieć cały czas ten smoczek i nie chciałem się z nim rozstawać  Więc moi rodzicie zawsze zostawiali mnie samego i mi go wyjmowali i mówili "Jak taki duży chłopak może mieć smoczek?". Więc pewnego dnia wziąłem smoczek, wyszedłem z pokoju i powiedziałem "pierdziele ten smoczek" i już go nie miałem.

[/align]

 

[align=center]

Od małego by już przeklinał. :D Teraz trochę o MH. Jakie były Twoje pierwsze wrażenia?

 

 

Oczywiście, forum mi się spodobało od razu. Lepsze niż to na którym byłem przedtem.

 

 

Co możesz powiedzieć o serwerach MH? Który najbardziej przypadł Ci do gustu?

 

 

Oczywiście, spodobał mi się COD 500k. Jak na nim grałem 1 raz to sobie pomyślałem, że zostanę na dłużej i tak zostało. Gram też czasem na COD 400lvl oraz na ODD2 #2.

 

 

Zostajesz z nami na dłużej, czy Twoja obecność jest tymczasowa?

 

 

I ty się o to pytasz? :D Hehe, oczywiście, że nie odchodzę tylko zostaję na dłużej.

 

 

Nigdy nie wiadomo. Zamierzasz starać się o jakieś inne rangi w przyszłości?

 

 

Nie wiem, może o jakiegoś admina jeszcze, ale wyżej to raczej nie, może kiedyś w przyszłości o redaktora, ale nie jestem pewien, bo na poprzedniej sieci miałem redaktora i jakoś to było.

 

 

Zmienimy nieco temat. Jakiej muzyki słuchasz?

 

 

A nie mam takiej ulubionej, czasem reggae, rap, wiesz ,byle coś fajnego leciało.

 

 

A jakieś konkretne tytuły?

 

 

A jakoś nie mam jakoś specjalnie ulubionej. Wiesz, byle by coś leciało, jakieś fajne dźwięki.

 

 

Aha. Teraz zapodaj jakiegoś suchara.

 

 

Coś takiego na szybko:

[/align]

 

[align=center]Idzie baba do lekarza

[/align]

 

[align=center].

[/align]

 

[align=center].

[/align]

 

[align=center].

[/align]

 

[align=center].

[/align]

 

[align=center].

[/align]

 

[align=center].

[/align]

 

[align=center].

[/align]

 

[align=center].

[/align]

 

[align=center].

[/align]

 

[align=center].

[/align]

 

[align=center]i się wyje**** xD 

 

 

Średnie, ale może być. :D Chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

 

Pewnie, na początek ciebie za wywiad. Nareszcie, bo jakoś nie mogliśmy się zgrać w czasie, oraz całą Administrację MH oraz takich użytkowników jak Skromny, WierzbiiGra oraz Graczy, którzy wbijają na aktywnym banie i innych użytkowników.

 

Tego ostatniego nie pisz o aktywnych.

 

 

Napiszę. :D Dzięki za wywiad, narka.

 

 

Spoko, 3m się.

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Juz nie gram nie podoba mi sie teraz :P ale ważne że były te 2h :D teraz admin to trza na 500 siedziec i banowac xD

 

A po 2 czemu mówisz że kłamię ;((( 

 

xD

 

 

 

 

 

ale nieładnie kłamać danke teraz ty kłamiesz:P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A ch**j ze smoczkiem :D 

 

 

 

Wywiad dobry ale mogłbybyć lepszy wiem o tym freezu :D leci +

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...