Skocz do zawartości
Mas3lko

[ZAMKNIĘTY]Propozycja nowego serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myślę i widzę na naszym forum dużo serwerów. Mam taką propozycje aby administracja stworzyła nowy serwer do naszej serwerowni a mianowićie chodzi tu o jailbreak'a pewie każdy by chciał aby w tej serwerowni był jakiś fajny serwer jb oto moja propozycja. Jeżeli ten pomysł spodobał by się administracji mógłbym pomóc trochę z jakimiś pluginami albo coś...

 

Pozdrawiam Mas3lko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwer jail break był już na sieci. Na początku kręcił się słabo. Później miał już lepsze notowania, ale po jakimś czasie  graczy brakowało dlatego przerobiono go na CoD 40k. Nie wiem czy ten pomysł znowu przejdzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


własnie jak by był to ja bym sie postaral i go reklamował jakby był fajny

 

dało by sie np jakies fajne gangi i jakies fajne modele wiesz vip, svip grałem kiedyś na takim fajnym jb i był cały czas full...

 

Jak coś to mógłbym jakieś fajne pomysły dać na sewrwer i może by sie spodobało :)

 

Sory za literówki :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie jestem pewnien jak dla mn to i tak za dużo serwerów. Ale czasami mógłbym popykać :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dokładnie Jailbreak był i się nie sprawdził, być może w przyszłości powrócimy do tego tematu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...