Skocz do zawartości
Papi

[ZAMKNIĘTY]`n3ver*SiM.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat`era: `n3ver*SiM.

Godzina, data zdarzenia: Nie pamiętam dokładnie, coś koło 20

Mapa: dd2

Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er): 

STEAM_ID/IP cheat`era: w temacie (link niżej)

Uzasadnienie:

 

 

 

http://multi-head.pl/topic/34976-skrin-szoty-never/ <-- mam pewne wątpliwości co do jego "Czystej gry".

 

 

 

Rozpisałem demko z paru ciekawych akcji. Nie szukałem więcej bo nie mam zbyt dużo czasu, jeżeli ktoś ma czas to zapraszam ;d

 

 

 

Demko 1

 

23:40 - 23:55  <--- Nie rozpisałem akcji, zapomniałem.

 

Demko 2

 

2:30 - 2:40 Biegnie do trupa i nagle zwalnia, wie ze po lewej jest wróg.

 

2:40 - 2:55 Po zabiciu wroga w trupie pewnie biegnie na B nagle zwalniając przed brama, pusza kolege z teamu by zabil wroga ktorego nie widzial.

 

3:30 - 3:55 Namierza po ścianie i zaczyna skanować, ucieka po czym wraca i znów chce zrobić to samo lecz ginie.

 

6:46 - 6:53 Skanuje idealnie nie widzac przed tym wroga (moge sie mylic)

 

9:24 - 9:36 Na pewniaka idzie trupem, staje przed sciana i zaczyna skanowac nie widzac wczesniej wroga (proponuje free look i wleciec w miejsce jego skanu az do konca B, skan prosto we wroga ktory stoi na podescie B)

 

11:19 - 11:30 Również kolejna ciekawa akcja (moze przypadek) na gali, rowniez proponuje free loka.

 

13:13 - 13:20 Wychodzi z brama B, nie widzi CT kampiacego na respie na skrzyni (podsadzony przez kogos) i nagle skanuje trafiajac go w glowe. Info od boga?

 

17:46 - 17:55 Kolejne celowanie przez bramę, tym razem nie wypaliło.

 

LINK DO DEMEK: http://www.speedyshare.com/TJZUG/Desktop.rar

 

 

Oddaje to w odpowiednie ręce, decydujcie ;) Mam nadzieje, że się nie pomyliłem bo wyjdę na noob'a ;D Pozdrawiam.

 

PS. Gram na głośnikach więc nie mogę napisać, że opisane wyżej akcję są "spalone". 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demko 2

 

 

 

2:30 - 2:40 Biegnie do trupa i nagle zwalnia, wie ze po lewej jest wróg. +B

 

 

 

 

2:40 - 2:55 Po zabiciu wroga w trupie pewnie biegnie na B nagle zwalniając przed brama, pusza kolege z teamu by zabil wroga ktorego nie widzial. -B

 

 

 

 

3:30 - 3:55 Namierza po ścianie i zaczyna skanować, ucieka po czym wraca i znów chce zrobić to samo lecz ginie.  +B

 

 

 

 

6:46 - 6:53 Skanuje idealnie nie widzac przed tym wroga (moge sie mylic) +B

 

 

 

 

9:24 - 9:36 Na pewniaka idzie trupem, staje przed sciana i zaczyna skanowac nie widzac wczesniej wroga (proponuje free look i wleciec w miejsce jego skanu az do konca B, skan prosto we wroga ktory stoi na podescie B) +B

 

 

 

 

 

 dalej nie ogladam ban dodany dzieki za zgłoszenie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...