Skocz do zawartości
n-ty dzien

39

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: -

 

2. Kontakt: PW/Steam;

 

3. Lokalizacja: Kalisz;

 

4. Czas, który poświęcasz dziennie na forum (około): mniejszy niż powinienem;

 

5. Posty (min.200 sensownych): 4884, sensownych znacznie mniej;

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): oczekuję porządku i sprawiedliwości;

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: -

 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: -

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: wszystko do czasu;

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: nie mogę sprawdzić;

 

 

 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Podanie potraktujcie jak sprzeciw przyjmowaniu podań z braku laku. Uważam, że jest na sieci kilka funkcji, które powinny wymagać znacznie większych starań i zaangażowania. Z lekkim zdenerwowaniem przyglądam się podaniom, które cały czas wiszą. Jestem zdania, że na daną rangę trzeba w jakiś sposób zasłużyć. Zasługi z dalekiej przeszłości również nie powinny mieć kluczowego wpływu. Liczy się to, jak kandydat prezentował się na przestrzeni ostatnich tygodni, miesięcy. Sprawiedliwość przy rekrutacjach zawsze wzbudzała spore kontrowersje, nie bez powodu byliśmy swego czasu na tym punkcie bardzo wyczuleni. Chciałbym, aby administracja potraktowała to podanie jako głos wszystkich szaraków liczących na równe traktowanie bez faworyzowania. Jednak na poszczególną szansę każdy kandydat powinien sumiennie zapracować! Nieważne czy pełnił już poważną funkcję w przeszłości, jest kumplem kogoś z administracji, czy dopiero wspina się po szczeblach sieciowej hierarchii poprzez rzetelne zaangażowanie.

 

 

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): wystarczające.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przeczucie mi mówi, że spisałbyś się jako moderator bo chyba pełniłeś na forum podobną funkcje lecz masz zaległego warna i musisz go odrobić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przykro mi, byłeś kiedyś H@ i jesteś moim dobrym kumplem. Zgodnie z "Zasługi z dalekiej przeszłości również nie powinny mieć kluczowego wpływu"  i "Jednak na poszczególną szansę każdy kandydat powinien sumiennie zapracować!" musisz Sobie zapracować. Byłbyś idealny, Twoje blond włosy dodają mi chęci do traktowania inaczej, jednak głos sumienia sprzeciwia się awansowania Cię już w tej chwili. Poza tym masz wszystkie głosy na nie. 

 

Z wyrazami miłości

 

Twój Consuś

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...