Skocz do zawartości
Gość

[UB]Odwołanie od bana.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry:  *Lo[A]tH*

Godzina, data zdarzenia: Godziny, nie pamiętam, jakoś przed 20 bodajże 13.07.2014 ( Niedziela ) 

Mapa:  de_dust2

STEAM_ID / IP:   Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1969063499 '     Your IP : ' 46.238.231.67 '

 

 

 

Uzasadnienie:  Na pewno to był mój pierwszy dzień od kilku miesięcy, bo nie grałem w cs'a. Nie wiem, od czego zacząć, było to na dust2, miałem staty na - na pewno, dostałem bana za ssy, no to wchodzę D/Counter Strike/cs_strike, lecz nie ma folderu cs_strikepolish bo tam jest folder screenshot. No i nie wiem, czy admin mi te ssy zrobił czy nie zrobił,  mam wrzucić ssy. Może ktoś powiedzieć co teraz mam zrobić ? Jestem czystym graczem, bo gram od 2 klasy podstawówki, czyli jakieś 6-7 lat. Więc wiem co to cs, jak strzelać itp, no i bardzo bym chciał abyście odbanowali mnie bo bardzo miła atmosfera na servie jest, fajnie sie gra itp, no a tu ban ;'( . Nie wiem co teraz zrobić, mogłem od razu napisać na forum, lecz nie wiedziałem czy będę grał itp, no i brakuje mi tego servera a chciałbym sobie pograć teraz. Nie wiem czy odinstalować i zainstalować na nowo csa, lecz wtedy przypuszczam że przepadną te ssy jak gdzieś są, kiedyś były ssy w cs_strikepolish a teraz tego folderu wgl nie ma. Możecie doradzić pomóc co teraz itp ? Liczę na odbanowanie, i dani mi jeszcze jednej szansy, jak dostane UB, odinstaluje i zainstaluje na nowo csa, postram sie zrobić żeby folder csstrike_polish był. Jeżeli chcecie więcej info to pisać . Pozdrawiam *Lo[A]tH* ! 

 

 

 

 

 

 

 

Wycinek z Consoli:

 

 

 

 

 

You are banned from this Server! 

You are permanently banned. 

Banned Nickname : *Lo[A]tH* 

Reason : ' Wstaw screeny na Multi-Head.pl ' 

You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/ 

Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1969063499 ' 

Your IP : ' 46.238.231.67 ' 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...