Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]SKARGA CHAPON I CRUZEN

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina zdarzenia:TERAZ

Nick admina/gracza, który zawinił:CHAPON I CRUZEN

Dowody:DOWOD TO ZE NIC NIE ROBIA NA TYM SERVIE GRAJA NA WH... A JAK SIE ICH ZABIJE MA SIE BANA SSY WSTAWILEM SSY CZYSTE MODERATOR I ADMIN MIESIACA DAJA MI UB A JAKIS ZWYKLY ADMIN LEKCJOWARZY ICH ROZPATRZENIE MOICH SS I DAJE MI AKTYWNY CO TO MA BYC ??? JA NIE MAM 12 LAT ZE TU TAKIE CYRKI BEDE PRZERZYWAC ALBO ADMINISTRACJA ZROBI COS Z TYM ALBO JA KONCZE GRE NA TYM SERVIE I DZIEKUJE ....

Świadkowie:JA I CI CO NIE TRZYMAJA Z NIMI PROSTE

Uzasadnienie:NIE CHCE MI SIE PISAC JUZ BO SAMO TO ZE GRA SIE BEZ NICZEGO I DOSTAJE SSY ZA TO ZE SIE ZABIJA KOGOS BEZ WCHODZENIA NA SPECA HAHA I BEZ SPRAWDZANIA GRACZA PROSZE ZABRAC IM ADMINOW BO WIDZE ZE CS TERAZ DOMINUJA DZIECIA ....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Facet zrobiłem ci ss'y na cs_assault a ty wstawiasz z de_westwood ? oszukałeś więc dałem ci bana po czym wszedłeś 3/4 razy na aktywnym .

 

 

 

 

 

Ps. Pisałem o tym z Shooterem`

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Z całym szacunkiem CHAMPON, ale ja tam nie widzę ssów z westwooda :) Chyba, że nie znam się na mapach, ale gram w tą grę dość długo i nie wydaje mi się żeby to był westwood :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ty chyba jestes chory sa ssy assult a nie west wood nie wiem z co ci rodzice do obiadu daja ale niech zmienia dilera bo widze ze na admina sie nie nadajesz dziekuje jak ja mialem tylko 5 ssow na kolegi laptopie a on w cs nie gra i instalowalem cs u niego jeszcze gadalem przez micro to wiesz ze 12 lat nie mam ... ub team przeprosil za ciebie ale widze ze do ciebie nie dociera jestes nie odpowiednia osoba na tym stanowisku dziekuje!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

PS.sorry za bledy ale sie juz wkurzylem bo jak moglem wstawic westwood jak mialem tylko 5 ss w cstrike? i z assult....czy jakos tak ..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No to ściągnij jeszcze raz te ssy ;) Nie znam całej sytuacji, bo dopiero przyszedłem, ale dałem mu UB, bo nie miał aktywnego bana wcześniej, a teraz widzę, że chodzi o ssy. Tylko jeśli mówisz, że te co wrzucił są z westa, to tak nie jest ;)

 

 

 

http://multi-head.pl/topic/34719-sssy-pablo/#entry191021 - Te ssy ściągnąłem. Zobacz czy robiłeś mu ssy w tym miejscu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

SLODZIAK próbowałem otwierać ale nwm czemu nie działa ściągnąłem jakiś program też nic :/ zapytałem się Shootera jaka mapka na ss'ach mówi że West . no to dałem bana bo ja ss'y mu robiłem na assault

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

proste ziomek ze nie sa z westa bo sa z asulta i to jeszcze z tego wiekszego zaraz jak z ct respa idziesz po prawo i drzwi sa to tam mialem 1 ss potem szedlem po tych schodach na gore i all ssy gdzie ty tam widzisz wh lub aima lub westwood ja chce tu sie starac o admina a ty mi tylko dzieciaku psujesz reputacje i nawet nie znasz sie na mapach i pograzasz sam siebie Dyskusjami to jest moje ostatnie zdanie ! Prosze mu zabrac stanowisko admina! poniewaz nie daje sobie chlopak z tym rady i ta posada go przerasta i ja nadurzywa dziekuje i zycze milego popoludnia Administracji. Pablo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

SLODZIAK próbowałem otwierać ale nwm czemu nie działa ściągnąłem jakiś program też nic :/ zapytałem się Shootera jaka mapka na ss'ach mówi że West . no to dałem bana bo ja ss'y mu robiłem na assault

 

 

otworz je nawet w windows media player.....; wielki adminie to raz dwa te ssy sa robione w pliku tga po to zeby ich nie bylo mozna przerobic ich proste ja to wiem a jestem zwykly gracz wiec admin ci nie potrzebny dzieki:) a i sa specjalne programy do otworzenia tego pliku tga...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

chłopcze po 1. Za wchodzenie na "AKTYWNYM" bo dostałeś bana jak rozmawiałem z Shooterem to jest ban Perm. I ciekawi mnie dlaczego raz grasz na NS a raz na Steam?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

SLODZIAK próbowałem otwierać ale nwm czemu nie działa ściągnąłem jakiś program też nic :/ zapytałem się Shootera jaka mapka na ss'ach mówi że West . no to dałem bana bo ja ss'y mu robiłem na assault

 

 

to nie jest zaden west!!!!!!!!!!! co ten shotter tez gada !!!!! jak sam dawal ub!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

chłopcze po 1. Za wchodzenie na "AKTYWNYM" bo dostałeś bana jak rozmawiałem z Shooterem to jest ban Perm. I ciekawi mnie dlaczego raz grasz na NS a raz na Steam?

 

 

czlowieku jaki steam jak ja nie mam steam ani moj kolega tez nie bo jak dzis u niego gralem to sciagalem cs sam wiec co ty mi tu sie wymadrzasz wez PROSZE O JAKIEGOS OGARNIETEGO ADMINA CZY MODERATORA ZEBY SIE WYPOWIEDZIAL W TYM TEMACIE I ZOBACZYL MOJE SSY CZY SA Z JAKIEGOS WESTA CZY ASSULT MAPA BO ZARAZ MNIE TO PRZEROSNIE I ZACZNE WYZYWC NIEPOTRZEBNIE BO TO JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

SLODZIAK próbowałem otwierać ale nwm czemu nie działa ściągnąłem jakiś program też nic :/ zapytałem się Shootera jaka mapka na ss'ach mówi że West . no to dałem bana bo ja ss'y mu robiłem na assault

 

 

 

 

Ściągnij sobie IrfanView ;) To nie jest westwood. Powiedz mi na jakiej mapie dokładnie graliście, bo bardzo możliwe, że to jest rozszerzony assault tak jak kolega mówi, tylko ja nie grywam na takich mapach i nie mam pewności. Chętnie to sprawdzę ;)

 

 

 

@down: Mapa się zgadza - pomyłka admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

co ty mi wogole mowisz ja mam ub od ub team czyste ssy napisal tak i wchodz zaraz i pogadamy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak CHAPON zrezygnował z admina, więc skarga na niego jest już nie ważna. Do CruzeN'a nie mam zastrzeżeń. Jeżeli uważasz, że ktoś z nich czituje nagraj demko i wstaw w odpowiednim dziale. Dostajesz Ub, aby nie było więcej zamieszania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...