Skocz do zawartości
Gość

Mam problem, więc pytam...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam wszystkich po nieco dłuższej przerwie :) Myślę, że temat umieściłem w odpowiednim do tego miejscu - aczkolwiek jeśli nie, to z góry przepraszam mod'ów za dodatkową robotę :P O Co mi chodzi?

 

A no właśnie, chodzi mi o to - że grając na naszym pięknym FFA nie zapisują mi się statystyki... nic a nic.Wiadomo gra się dla zabawy, ale jednak żależy mi nieco (nawet dla własnej orientacji) aby na bieżąco śledzić swoje wyniki i wiedzieć czy progresuje (szczególnie teraz, gdy wracam do gry po paru miechach odcięcia). Gdzieś wyczytałem/zasłyszałem że to z powodu gry na NS... No tylko problem tkwi w tym, że ja zawsze gram na steamie :o A tylko i wyłącznie ten jeden jedyny wasz serwer potrafi mi nie czytać SID'a... Co jest najlepsze? Nie tylko ja mam takie problemy.Reasumując , jest jakieś wyjście z takiej sytuacji ??

 

Pamiętam jak kiedyś na puchatku mieliśmy taki problem , trzeba było wgrywać nowszą wersje DPROTO...

 

Ps: Ewentualnie czy jakaś rezerwacja nicku na 'setinfo'? Coś podziała? Czekam na odpowiedzi, deadline.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

n-ty, jeśli mu nie czyta SID'a przydałby się rr serva, mi też nie czytało ostatnio.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...