Skocz do zawartości
Gość

Wakeboarding.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

[align=center]Chciałbym mniej więcej przybliżyć co to jest wakeboarding, bo niektórzy nie są do końca świadomi jak to wszystko wygląda. 

 

 

Wakeboarding 

to sport wodny polegający na płynięciu na powierzchni wody za pomocą specjalnej deski, trzymamy się liny zaczepionej do łodzi lub wyciągu. Jest to w sumie połączenie trzech sportów wodnych, dzięki którym powstało właśnie wakeboarding, jest to narty wodne, snowboarding i surfing. 

 

 

tumblr_mm1b8aYSVS1sp2093o1_1280.jpg

 

 

Jest to sport w którym też można poczuć adrenalinę, niestety jesteśmy w Polsce, gdzie aż takich parków wodnych się nie znajduję. 

 

Jednak mimo wszystko możemy je znaleźć w Szczecinie, Krakowie, Kryspinowie pod Krakowem, Augustowie, Giżycku, Ostródzie, Lublinie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Owińsku pod Poznaniem,  Radioniach pod Warszawą i Warszawie nad jeziorem Lisowskim, a najdłuższy wyciąg znajduję się  w Szczecinku. Pewnie jakiś ominąłem.

 

 

Jest to sport w którym Polacy naprawdę dochodzą daleko. Między innym Dariusz Wawer, który pierwszy w historii polski rywalizującym w dyscyplinie wakeboardingu stanął na podium mistrzostw Europy i Afryki. 

 

 

Jeżeli chcecie spróbować czegoś innego, jak najbardziej polecam. Są spore możliwości w Polsce, a naprawdę można poczuć adrenalinę i się świetnie bawić. 

 

 

 

 

Polecam. 

 

 [/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Świetna jazda,ale bez początkowego instruktarzu nie ma co się za to brać. Ja w godzinkę ogarnąłem podstawy i jakoś poszło ;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...