Skocz do zawartości
Gość

odwolanie od bana (decyzji podjetej przez ub team) toto!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: toto!

 

 

 

LINK DO TEMATU O UB : http://multi-head.pl/index.php/topic/82563-odwolanie-od-bana-toto-dd2dm/#entry435662

 

 

serwer: dd2+dm

 

Uzasadnienie: zostalem oskarzony oraz zbanowany za 'WH' . Jedynym 'dowodem' na to jest DEMKO z HLTV , które powinno świadczyć o mojej niewinności , a nie przeciwnie . Administracja / Ubt uznali , iz czitowałem i nie dostałem UNBANA, jednak odbiega to od rzeczywistosci . Wiem, że dla wielu przeszkadzał mój styl gry (czeste headshoty , top 1/2/3 w statach) ale to nie jest powód do pozbywania sie dobrego, uczciwego gracza z serwerowni. SAM również przegladalem te demko (link do tematu @UP) i nie zauwazylem nic na tyle podejrzanego , zeby nie dać drugiej szansy . Mam przegranych prawie 4000 godzin , niezbanowany VAC / BL / AC, steam od 2010 roku , DO TEGO 4 RAZY wstawialem SS'y na serwerze dd2+dm (raz na nick D3bica o_O) , więc to też o czymś świadczy. 

 

 

 

Na serwerze znajdzie sie sporo lepszych graczy odemnie , np Kojotti , więc nie wiem czemu padło akurat na mnie, do tego ban bez zrobienia SS'ów.

 

 

 

Dlatego Proszę o wznowienie mojego ODWOŁANIA , szczegółowe obejrzenie demka z nałożonymi sluchawkami przez KILKA osób z ubt/administracji , bo to powinien być dowód mojej niewinnosci , a nie przeciwnie.

 

 

 

Czy osobie czitującej , aż tak zależało by na (bez obrazy) 'jednej z serwerowni' , czy poszedl by grac na innej? Do tego , po co komus kto tyle przegrał godzin ODPALAĆ WH na serwerze DM? to sie kupy nie trzyma.

 

 

 

Do tego , skoro czlowiekowi robia 4 razy ss'y (zawsze po 15-40 minutach gry) to choćby troche by odczekał i grał czysto , a nie ryzykował , prawda? Szkoda ze tym razem tez admin nie skusił sie na zrobienie screenów , bo juz bym dalej grał z wami na serwerowni.

 

 

 

A więc Proszę was jeszcze raz o szczegółowe przejrzenie demka (sekunda po sekundzie) , a najlepiej gdyby OSOBA OSKARZAJĄCA rozpisała co w której minucie jest podejrzane (ułatwiło by to sprawę , wiecej osób by sie tym zainteresowało i obejrzało).

 

 

 

WIem, że są szanse na UNBANA , więc na to liczę , ale róznie moze sie to skończyc (niestety)...

 

 

 

///dziękuję

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demo HLTV? Oglądałeś je w ogóle. Własnoręcznie nagrywane. Wybrałem te główne akcje, dobrze się kryjesz, ale większość z nich jak dla mnie spalone. Lecz zapraszam UBT do oceny.

 

 

 

4:31-4:40 - Radar? Słuch? Przez drzwi (+ ściana) namierzasz gościa. Chowając się za skrzynką, dalej ładnie jedziesz za modelem.

4:57 - Strzał na gale gdzie leciał model, chociaż tu akurat to 

5:30 - Lecisz za modelem w ciemni + skan przez skrzynki

5:40 - Skan idealnie w model 

6:18 - Akcja na pograniczu, przed trupem "szukasz po ścianie", później znowu idealnie po modelach. 

6:35

7:05 - Szukasz gracza "maciekXD" po ścianie

8:37 - Modelowo

8:49 - To samo

9:13 - Nie widać broni, od razu masz tam ustawiony celownik. 

9:51

 

Demko znajdziecie tutaj http://multi-head.pl/index.php/topic/82563-odwolanie-od-bana-toto-dd2dm/.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ty chyba od kilku dni w to grasa czlowieczku . wyzwij ESL to zobaczysz jak gram. Czasami info z tego , ze mnie wcześniej tam ubil, reszta radar albo słuch . no i chwilami prosty skan :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jakiego esl'a chcesz grać skoro konto skasowane. Jak dla mnie akcja kiedy wbijasz do dolnego i od razu celownik na kolesia na gale to trochę przesada :) fakt po jednej akcji się nie ocenia, ale demko i rozpiska Evo dobra i według mnie do pieca jak to mówią na BL..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4:31-4:40 - B- widać jak gracz w ułamku sekundy przemyka, w zwolnionym tempie

 

4:57 - tutaj nie wiem czy nacisnął przez przypadek, czy nie, ale jednak coś tam na siłę próbuje szukać

 

5:30 - B+ podejrzane, może się ubezpieczał

 

5:40 - B-

 

6:18 - B-

 

6:35 - B-

 

7:05 - B+

 

8:37 - B-

 

8:49 - B+

 

9:13 - B-

 

9:51 - B-

 

 

Według mnie gracz czysty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4:31-4:40 - Patrzy na niego chociaż go nie widzi. +b

4:57 - Ogląda się za modelem +b

5:30 - Gracz mu przebiegł i go widział +b/-b

5:40 - Idealnie modelowo +b

05:53 - Bije dokładnie po modelu +b

6:18 - Modelowo +b

6:35 - Wychylił się akurat bo wiedział gdzie jest +b

7:05 - Widzi model przez ściane +b

07:55- Modeluje +b

8:37 - Nie widać głowy a ten bije +b

8:49 - Doskonale wie gdzie jest +b

9:13 - +b

9:51 - +b

 

Jak dla mnie spalony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...