Skocz do zawartości
pionteczekessa

Z życia Geralta. :)

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]W dzisiejszym wywiadzie starałem się przybliżyć Wam osobę Adama, znanego na forum jako Geralt z Rivi. Lubi szczególnie wieczorami siedzieć na forum i na shoutboxie. Kim jest tak naprawdę? Przekonajcie się sami!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Redaktor

[/align]

 

[align=center]Geralt

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj, zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu. W takim razie opowiedz nam coś o swojej osobie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam, jestem Geraltem z Rivi i moja obecność na forum MH jest czystym przypadkiem. Mam 23 lata i mieszkam w Warszawie, tak jest, kibicuję Legii Warszawa!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A czym zajmujesz się na codzień?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pracuję w sieciowym sklepie sportowym GO SPORT.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jakie stanowisko miałeś zaszczyt zająć? :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Magazynier, mam za dużo do powiedzenia jak na kierownika magazynu. ale chcą mnie nim zrobić.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To powodzenia przyszły kierowniku magazynu. :D Czym się interesujesz, może masz jakieś hobby?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Interesuje się, mhm kurde dużo mam zainteresowań, ale największym moim hobby jest historia, najbardziej interesują mnie dzieje naszego Państwa od samego początku jego istnienia do dnia dzisiejszego. Według Miłościwie nam Panującego pana Donalda jestem również kibolem Legii Warszawa, interesuję się również militariami a konkretnie bronią palną.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ty i historia? Nie spodziewałem się. Opowiedz nam coś o swoim dzieciństwie. :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A więc moje dzieciństwo było bardzo szczęśliwe ,niczego mi nie brakowało, rodzice spełniali wszystkie moje zachcianki, miałem masę kolegów , można by powiedzieć bandę wariatów, z którą spędzałem cały wolny czas od końca lekcji do późnych godzin wieczornych.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No to ładnie. :) Przyszedł czas na śmieszną historię z Twojego życia, opowiadaj.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Staram się cofnąć do moich młodzieńczych lat mhm, w wieku 12 lat pojechałem na wakacje do Ciechocinka z moją ciocią i siostrą, pewnego razu jeździłem sobie na hulajnodze po tym małym miasteczku zaatakowanym przez armię emerytów i rencistów, i zobaczyłem wielką bramę startową na jednej z głównych ulic, okazało się, że odbędzie się wyścig na hulajnogach. Jako, że w tym wieku nie odczuwa się strachu ani wstydu to od razu się zapisałem, w wyścigu wzięło udział ponad 150 uczestników, a ja, mały cwaniaczek z Warszawy zająłem w nim II miejsce i dostałem super nagrodę... kółko do pływania.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To się nazywa być w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. :D Przejdźmy teraz do wirtualnego świata, jakie były Twoje pierwsze wrażenia po rejestracji na Multi-Head?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moja przygoda z Multi-Head zaczęła się od perma na serwerze Only DD2#1, zostałem pomówiony o używanie WH przez admina Sula, oczywiście standard: wrzuć SSy na forum, a otrzymasz UB.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Podobnie do mojej przygody z MH. :) Zapewne już zawarłeś kilka bliższych znajomości, wymienisz osoby, które możesz nazwać swoimi kompanami?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mój przypadek szybko pokazał mi na kogo mogę liczyć. Wiele osób chciało mi pomóc w uzyskaniu UB. Najbardziej starała się o to Zielona, a jej działania popierał Czorny, bardzo mi pomogli, ale nie było SSów, więc nie było też UB. W końcu Zielona miała tego dość i podała mi kontakt do Tomka Consca i powiedziała, że jest to bardzo dojrzały i wyrozumiały facet, który na pewno mi pomoże. Tomek zainteresował się moją sprawą i pomógł mi w uzyskaniu UB. Potem pojawił się Strajki :D hahah świr, z którym od razu złapałem dobry kontakt, połączyła nas wspólna pasja czyli Ruch Ultras, nie mogę zapomnieć też o mojej żonie Desire, która jest duszą towarzystwa. Kolejnym moim kompanem jest Joe i nie widze na uszy, bardzo przyjemne towarzystwo.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawa ekipa. :) Zmieńmy nieco temat, jakiej muzyki słuchasz na codzień?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Lubię prawie wszystko, nawet i Polskie disco, a tak na serio słucham bardzo dużo polskiego hip-hopu patriotycznego. Polecam płytę Tadka z Firmy Niewygodna Prawda. Jestem Fanem Jacka Kaczmarskiego i Czesława Niemena, lubię też stare piosenki Marka Grechuty, a moim ulubionym utworem jest:

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mój gust, z wyjątkiem hip-hopu. Teraz standardowo poprosimy dobrego suchara.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dlaczego Ala ma kota? Bo Radio MaRyja.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Sucho. :D Chciałbyś kogoś pozdrowić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozdrawiam moją żonę Marlenkę, brata Strajkiego, tatę Tomasza, magistra nie widze na uszy, n-tego i resztę wariatów z Multi-Head. :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Również ich pozdrawiam, dzięki za poświęcony czas na wywiad, trzymaj się.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Również dziękuję, pozdro FreeZ.

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Haha uśmiałam się z tej nagrody xD . Bardzo fajny wywiad , szkoda że króciutki , ale przyjemnie się go czyta :D

 

Buziak oczywiście dla mojego męża Adasia , dziękuję za pozdrowienia i wyróżnienie mnie wśród nielicznych ;***

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przyjemnie się czyta.Szkoda,że tak mało.

 

 

 

 

 

P.S Ja wolę Lech Poznać,ale do wszystkich innych klubów mam szacunek!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...