Skocz do zawartości
Cthulhu2

[ZAMKNIĘTY]Zlecenia

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie od razu mówię że nie wiem czy ten temat był poruszany i wyjaśniony bo jestem tutaj nowy. Konkretnie chodzi mi to że cały dział graficzny jest umieszczony w off topic gdzie nie są nabijane posty. Ja jako nowa osoba na forum która zajmuje się tylko grafiką i nie gra w CS, nie mam co powiedzieć w innych działach np. serwerach gdzie one są liczone. Racja ktoś może napisać, to nie nasz problem że nie grasz / to nie jest forum graficzne itp. Ale jestem tutaj i staram się coś wnieść na swój sposób.

 

Gdybym w przyszłości chciał złożyć podanie o M@ nie wiem czy osiągnąłbym wymóg 300 sensownych postów w tematach w których mój głos by się nie liczył bo nie gram. A osobiście nie czuje potrzeby wypowiadania się w tematach rekrutacji na admina jeśli nie gram z nimi i ich nie znam. Byłoby to nie fair.

 

 

 

Unban team ma liczone posty w swoim dziale a sprawdzają tylko SS. Gdzie dział graficzny ma zlecenia nad którymi trzeba pracować by coś zrobić, starać się a nasze posty nie są liczone.. są mniej warte? Za mało się staramy.. w jaki sposób jesteśmy gorsi. Tak samo powiedzmy poradniki.

 

 

Pisząc poradnik który pomaga innym też nie jest liczony jako sensowny post ?

 

 

Może teraz popatrzycie na to i powiedzie że szukam dziury w całym bo chce mieć posty. Ale tak jest.. chce mieć te posty za pracę którą robię, bo nie pisze o tym co zjadłem lub czy interesuje się zbieraniem mrówek do terrarium. Wkładam pracę w to co robię i chciałbym by to było liczone jako sensowne. To samo tyczy się poradników które ludzie tam zamieścili.

 

 

 

Tak samo jak unban team robimy coś dla innych, ale my jesteśmy w pozycji że jeśli nam ktoś nie da Plusa za naszą prace która zrobimy. To mamy zupełnie nic.

 

 

 

Nie jest to temat typu "sram ogniem" "gniecie mnie". Raczej chciałbym wiedzieć czy jest w ogóle opcja by to zmienić, co inni o tym myślą, co dalej :) Tylko bez chamstwa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz racje ,posty powinny być nabijane .Za prace wykonane grafik ma tylko plusy ,a jeszcze nie każdy gracz daje -.- .Wasze wpisy powinny być brane do liczenia ,bo nie dość że się namęczycie to nie macie z tego praktycznie nic . Takie moje zdanie :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...