Skocz do zawartości
Kenpachi Zaraki

[ZAMKNIĘTY]Skarga cod 200#1

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia: 08-07-2014 Około godziny 11:05-11:15

Nick admina/gracza, który zawinił: Obecni admini na serwerze z tego co widzę to Potwor3k i `Shooter.  

Dowody: SSy, opiszę każdy .

Świadkowie: Raczej brak ponieważ zgłaszałem to na U@. 

Uzasadnienie: 

 

 

 

Zgłosiłem gracza do sprawdzenia dla adminów grających obecnie na serwerze(cod 200#1). Wiadomo, w trakcie rundy to musiałby się przenieść admin na specta za pomocą amxbans'a więc czekam, 3 rundy albo 2 później admini dalej w najlepsze grają. Zgłosiłem ponownie i ponownie zero reakcji-grają dalej. 3 zgłoszenie, a zarazem pytanie czy może już został sprawdzony także nie zakończyło się jakąkolwiek reakcją ze strony adminów. 1 czy 2 zgłoszeń można nie zauważyć zwłaszcza jak jest jeden admin i full serw. No ale przepraszam bardzo, na serwerze było ich aż 2 i nie to, że patrzyli kogoś innego tylko nabijali sobie kille do ranku w najlepsze. Nie rozumiem postępowania adminów. Pewnie wyłgają się tym, że niby nie zauważyli jak zgłaszam albo sprawdzili i był czysty no ale skoro był czysty to się pisze chociażby na normalnym say'u o tym , a ja tak po raz chyba 4 czytam całą konsolę od początku mapy do końca i brak jakiejkolwiek wiadomości o tym. Jako dowody mam ssy ponieważ na chwilę obecną nie ma jeszcze demka z tej mapy. (de_westwood_big) 

 

Opis ssów: 

 

http://speedy.sh/ktAzr/2014-07-08-00001.jpg    -   pierwsze zgłoszenie podejrzanego na u@

 

 

 

http://speedy.sh/Nk9xB/2014-07-08-00002.jpg   - drugie zgłoszenie. Zacząłem się lekko irytować ponieważ mija kilka rund, a ze strony adminów brak reakcji. 

 

 

 

http://speedy.sh/nN45y/2014-07-08-00003.jpg      -    3 zgłoszenie. Lewy dolny róg na zielono. 

 

 

 

http://speedy.sh/vnwZQ/2014-07-08-00004.jpg      -   spis graczy na serwerze. Dowód jacy admini grali i ich jakże ważne pozycje na mapie+ kille do ranku. 

 

 

 

 

 

http://www33.speedyshare.com/DvWpu/download/2014-07-08-00005.jpg    -    Gracz wszedł, zbluzgał, a ze strony adminów nie było jakiejkolwiek reakcji w jego stronę. Nie było bana(którego osobiście nałożyłem za brak kultury), upomnienia-kompletnie nic. Zbyt zajęci graniem.  

 

 

 

Jak wspomniałem nie mam hltv na chwilę obecną bo jeszcze się nie wczytało aby jakoś mocniej poprzeć moje słowa jakimś innym argumentem niż te ssy.  Zresztą nie miałbym powodów aby kłamać. Odechciało mi się grać po tym jak zobaczyłem brak reakcji jakiejkolwiek ze strony adminów. 

 

 

 

P.S. Dodam, że piszę o killach ponieważ zadziałało na mnie to jak admin na y@ napisał coś takiego :  http://speedy.sh/6mdDv/2014-07-08-00006.jpg  hehe. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiedziałem, że czymś takim się wyłżesz. Tylko co, mam spamować po 10 razy czekając aż dostanę bana? Chyba sobie kpisz. I jeszcze określ w którym momencie go sprawdziłeś? Na spect nawet na sekundę nie wbiłeś. A takie siedzenie jako martwy to moim zdaniem zdecydowanie za mało aby określić czy ktoś jest spalony. Ale to wniosek wyciągnie opiekun albo ktoś wyżej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Uwierz mi, jak tylko ktoś napisze na U@ to staram się wejść na specta i sprawdzić gracza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok sprawdziliście gracza był czysty ,pomnimy na chwile to ze nie odpisaliście zgłaszającemu na pytanie które zadał ,Ale czemu nie zareagowaliście na brak kultury który widzimy na zdjęciu wrzuconym przez Kenpachi Zaraki ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie będę kłamał dlatego przyznam się,że nie widziałem gdy Gracz Obrażał Serwer. Także Przepraszam za chwile nieuwagi. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już zaraz dodam godziny. Przepraszam ale miałem na głowie dużo spraw.

 

 

 

A więc tak. 

 

ok. 4:47:13-pierwsze moje zgłoszenie 

 

ok.9:50-trzecie zgłoszenie. 

 

 

 

Drugie jest gdzieś tam pomiędzy.

 

 

 

Demko oglądałem do 12 minuty. Jak dla mnie to było aż nad to czasu by wejść na specta i osądzić ale przecież lepiej jest grać i zgrywać nie powiem kogo. A jak spróbujecie się wyłgać że sprawdziliście gdy byliście martwi to gdy potworek w pewnym momencie zginął (już w okolicach 3 zgłoszenia), i minęło +/- do śmierci zgłaszanego jest zdecydowanie zbyt krótkim czasem na upewnienie się, że dany gracz był czysty. Jak dla mnie totalny brak odwagi aby przyznać się do winy, a także olewka u@ na całego skoro tak dobrze przecież im szło. Dam sobie rękę pociąć, że w tym czasie gadali na ts i się śmiali czy na u@ pomiędzy sobą ale to poboczna kwestia. Godne nagany jest też to gdy zbanowany przeze mnie cachero. wulgarnie się odniósł kilka razy to ze strony adminów także wtedy nie było reakcji. W ogóle w trakcie gry ludzie także przeklinali kilka razy, a odpowiedzi nie było. Liczę, że zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje. Skoro mamy być siecią na poziomie to i admini muszą być na poziomie.  

 

Tyle ode mnie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Więc powiem CI tak Na ts'ie z Nim nigdy jeszcze nie siedzialem I prosze nas tu nie oskarżać,że my sie śmiejemy. A co do błędu to sie już przyznałem. :) (Strasznie Płaczesz) :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sytuacje takie nie powinny mieć miejsca shooter jako doświadczony admin powinien zareagować , potworek ty jako nowy admin powinieneś być bardzo interesować się zgłoszeniami na u@ jak i na zwykłym czacie aby uniknąć takiej sytuacji jak ta .W odpowiednim dziale zostaną rozdane nagrody.Kenpachi Zaraki dziki za zgłoszenie ,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...