Skocz do zawartości
Gargulec

[Moderator] Gargulec - Spróbujemy!

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Konrad.

 

2. Kontakt: Steam, Gadu-Gadu, Prywatna wiadomość na forum, Facebook.

 

3. Lokalizacja: Małopolska, Kraków.

 

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około)Zależy to głównie od dnia, ale tak przeważnie około sześciu, dziesięciu godzin :).

 

5. Posty (min.200 sensownych):  Zostało mi 48 postów do napisania, żeby uzyskać ową liczbę postów. 

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie)Chciałbym pilnować na nim porządku, pomóc moderatorom jak i całej Administracji. Codziennie na forum widzę osoby łamiące regulamin, pisząc bezsensowne posty, przeklinające na shout-boxie, spamujące we wszystkich działach...

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Chciałbym zajmować się działem "Zmiany personalne w sieci", a także całym działem "Świat użytkownika"  .

 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam.

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Owszem, posiadam.

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: Nie otrzymałem ani jednego ostrzeżenia w przeszłości, otrzymałem tylko upomnienie od 'Desire .

 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Mam na imię Konrad i pochodzę z Krakowa.Urodziłem się w 1994 roku w szpitalu zaraz koło Nowej Huty. Jako dziecko uwielbiałem jeździć na rowerze, niestety moja pasja się skończyła kiedy ukończyłem 17 lat.  Obecnie zajmuję się Motoryzacją w małym zakładzie. Interesuję się głównie Kynologią. Mam dosyć małe mieszkanie, w którym pies by się nie zmieścił :). Na forum jestem już dosyć długo (Pierwszy raz odwiedziłem forum 31 grudnia o godzinie 13:57), więc myślę, iż się nadam. Bardzo serdecznie pozdrawiam.

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Posiadam doświadczenie w obsłudze owego skryptu. Jak każdy czasami popełniam błędy, tzn. nie wiem jak sprawdzić liczbę postów napisanych na sb etc. 

 

 

 

==================

 

Proszę nie pisać postów typu: "Na 100% nie masz takiego stażu, ty kłamiesz z tym". Zapraszam na steam z pytaniami dotyczącymi MH, na wszystkie odpowiem ;).

 

==================

 

Przypominam, że posty to tylko liczba ;).

 

==================

 

 

 

 

 

Serdecznie pozdrawiam, @Gargulec

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Łojoj xD

 

Nie spełniasz sporej ilości wymagań jeśli chodzi o range moderatora, do tego posiadasz juz 2 rangi funkcyjne.

 

Przypomnę pkt regulaminu;

 

Nie spełnianie któregoś z powyższych punktów dyskwalifikuje Cię z bycia Moderatorem na naszej sieci. Pisanie podania ze świadomością nie spełniania wszystkich kryteriów traktujemy jako łamanie zasad panujących na forum. Konsekwencją tego będzie przyznanie punktu ostrzeżeń.

 

No i na forum udzielasz się od bardzo niedawna.

 

Sory ale NIE.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...