Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na -=Lukasz=-

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina zdarzenia: 05.07.2014 ok.  godz. 19.26
Nick admina/gracza, który zawinił: -=Lukasz=-
Dowody: HLTV
Świadkowie: Kasia. <3, lisik.
Uzasadnienie: Gracze z serwera nie mogli wejść do kampy bo było za wysoko więc podsadzałem ich do kampy żeby mogli tam wejść a on mnie zbanował za "cele mapy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A wiec tak kolego obserwowałem Ciebie przez ok 4 min i albo sobie latałeś na bh po mapie albo siedziałeś w kampie.W tamtym momencie może i podsadzałeś chociaż nikt tam nie wchodził w tym momencie a Ty tam stałeś zamiast iść do innej kampy np.To tyle z mojej strony.

 

 

 

Pozdrawiam Łukasz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja wchodziłem jakoś v1r00z wchodził coś ty musiałeś chyba grać na innym serwie że tego nie widziałeś albo radziłbym pożyczyć okulary od dziadka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Napisał bym Ci coś ale bym dostał warna.A co do tego podsadzania to w tamtym momencie nikogo nie było wiec mógł do innej kampy i wykonywać cele

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ciągle powtarzasz nikogo nie było a sam nie mogłem wskoczyć na niego bo tak było tłoczno zresztą HLTV wszystko wyjaśni mędrzce ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Lisik napisał że nie mogłem nie nie mogłeś a co do Ciebie Guyver jak coś to ja jestem LoWcAfRaGoW a chyba jedynym dowodem jest HLTV bo jaki może być jeszcze dowód dostając bana za "cele mapy" na 30min tylko świadkowie i HLTV. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Aha okej no to w takim razie są tylko świadkowie z tego co wiem będzie tak "Z braku dowodów temat został zamknięty" a mi chodzi tylko o niesłusznego bana nie żeby on tracił admina czy dostał tam jakieś kary czy warny, :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...