Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina zdarzenia:~16:50

Nick admina/gracza, który zawinił:We. Mentor

Dowody:http://speedy.sh/wwBh6/miny.zip

Świadkowie:

Uzasadnienie:pisałem 2x na u@ (co widać na screenach w linku wyżej) ze potwor3k  stawia miny na schodach(albo koło jak kto woli ale tego ominać/przeskoczyć się nie da) mentor zszedl na specta nie wiem czy zobaczyc inne zgloszenie czy moje ale wynik z tego taki ze potowr3k nie dostał bana bo wiadomo ma Vipa/Premium siedzi z nimi na ts3 pewnie jak to mozna zbanowac kolege przeciez to doswiadczony gracz zna regulamin a tak nie jest co dowodem jest demko z gry(link wyżej)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze ... Widziałem co piszesz na u@, zszedłem na specta żeba popatrzeć jak On stawia te miny. Nie zauważyłem żeby postawił min pod schodkami. Co z tego że ma VIP/Premium ??? Nie zwalnia go z tego żeby trzymac się regulaminu. Nie gadałem z nim na TeamSpeak'u : ] N-ty tylko że nikt bana nie dostał : ] Nie wiem o co halo. Jeśli zrobileś ss'y min gdzie były postawione mogłeś mi przeslać na steam : ] Potworek od razu by dostał bana. Nie moge opierać sie na słowie gracza. Bo tak to już połowa serwa była by zbanowana za miny ... To chyba na Tyle : ]

 

 

 

Ps. do We. napisałem ze ja popatrze. Wiec nie potrzebnie wymieniłeś tam GO ! Jeśli masz jakiś problem wystarczy pisać na Steam ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Aha poszedłeś na specta zobaczyć jak stawia miny i nie zobaczyles ze jak wszedlem na schodki to odrazu mnie zabili miny (wszystko to jest widoczne na demku ) ? ciekawe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po 1 nIe gadami z nikim na Ts'ie Po 2 nigdy nie położylem miny na schodach bo wiem ze za to jest Ban. A jeżeli się myle to Przepraszam. Nikt nie jest Dokladny. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demko z hltv. de_dust2002 03-07-2014 16:36

 

 

 

12:18 wchodzisz w miny przy schodkach - Prawdopodobnie piszesz wtedy pierwszy raz na u@(czego nie zauważyłem)

 

12:25 wchodzi gracz xMentor

 

13:26 wbiegasz w te miejsce w którym zaczynasz krecić demko - Mnie nie ma na spekcie

 

13:35 - wchodzisz w miny które postawił potworek - wtedy konczysz nagrywanie demko i piszesz mi na u@ - Mnie nadal nie ma na spekcie ...

 

13:58 - wchodze na specta(po twoim drugim zgłoszeniu(Jak już napisałem pierwszego prawdopodobnie nie widziałem)),  po jakims czasie gracz o nicku xMentor dostaje bana za próbe podszycia na 1 dzien

 

I ide oglądac te schodki .. Pamiętam to dokładnie, widziałem pózniej  miny ale nie mogłem zweryfikować kogo one były bo nikt w je nie wpadł przez kolejne minuty nie widzialem tam nic ...

 

 

 

Wyjaśnione ? Skarga nie słuszna :]

 

 

 

 

 

@down Potwor3k wtedy się przyznał :]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Może skarga się mnie nie tyczy, ale Potworek nie zna dokładnie regulaminu. Przykładem jest airstrike przed 7 sekundami i jak napisałem do Mentora to go zbanował wtedy, więc nie pisz, że on nie banuje bo siedzą razem na ts, ma premium czy co. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie chodzi,że nie znam regulaminu tylko raz puściłem przed 7 sek.. na mapie:Eldorado :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Demko z hltv. de_dust2002 03-07-2014 16:36

 

 

 

12:18 wchodzisz w miny przy schodkach - Prawdopodobnie piszesz wtedy pierwszy raz na u@(czego nie zauważyłem)

 

12:25 wchodzi gracz xMentor

 

13:26 wbiegasz w te miejsce w którym zaczynasz krecić demko - Mnie nie ma na spekcie

 

13:35 - wchodzisz w miny które postawił potworek - wtedy konczysz nagrywanie demko i piszesz mi na u@ - Mnie nadal nie ma na spekcie ...

 

13:58 - wchodze na specta(po twoim drugim zgłoszeniu(Jak już napisałem pierwszego prawdopodobnie nie widziałem)),  po jakims czasie gracz o nicku xMentor dostaje bana za próbe podszycia na 1 dzien

 

I ide oglądac te schodki .. Pamiętam to dokładnie, widziałem miny ale nie mogłem zweryfikować kogo one były bo nikt w je nie wpadł przez kolejne minuty nie widzialem tam min ...

 

 

 

Wyjaśnione ? Skarga nie słuszna :]

 

 

 

 

 

@down Potwor3k wtedy się przyznał :]

 

 

 

 

8. 

 Miny, Pułapki - nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach i w bliskiej odległości, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie   ich/przejście przez nie. ( Ban 30 min)

 

 

 

Skarga jest słuszna, sam napisałeś że wszedł w miny które postawił potwor3k, do tego jeszcze na końcu dopisałeś że się przyznał więc w czym tkwi problem ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale skarga jest na mnie za to że nie zbanowałem ... Nie widziałeeem tych sytuacji ! Rozumiesz? ... Moze tak przeczytaj wszystkoooo a pozniej napisz coś mądrego:]

 

 

 

Ps. To ("@down Potwor3k wtedy się przyznał :]")  była odpowiedz do Netsky : ]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Ale skarga jest na mnie za to że nie zbanowałem ... Nie widziałeeem tych sytuacji ! Rozumiesz? ... Moze tak przeczytaj wszystkoooo a pozniej napisz coś mądrego:]

 

 

 

Ps. To ("@down Potwor3k wtedy się przyznał :]")  była odpowiedz do Netsky : ]

 

 

 

 

Panie mądralo, skoro nie widziałeś tzn że także i nie słyszałeś ? Na wszystkich serwerach jest teraz wgrany plugin dźwiękowy.

 

 

 

Odpowiedź od Netsky jest na temat airstrike a nie min.

 

 

 

Kolega potwor3k za te miny bana nie dostał, chociaż był już banowany dwa razy za stawianie min na schodach bądź w innych nie dozwolonych miejscach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dostał bo nie widziałem tego !! Mam wierzyć na słowo gracza że tak było, jeśli by ktoś ci napisal że lata odpał to banujesz od razu, czy sprawdzasz??? ... Nie tylko CEBI pisze na u@, co chwile jest spam ze ktoś na TXT lub że lata jakiś odpał. Na demku się wszystko wyjaśniło. Rozpisałem tą sytuajce którą przedstawił CEBI, i w moim mniemaniu skarga nie słuszna.  Poza tym bana nie moge dać gdy gracza nie ma na serwerze. Dobra ja już nic nie pisze...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Nie dostał bo nie widziałem tego !! Mam wierzyć na słowo gracza że tak było, jeśli by ktoś ci napisal że lata odpał to banujesz od razu, czy sprawdzasz??? ... Nie tylko CEBI pisze na u@, co chwile jest spam ze ktoś na TXT lub że lata jakiś odpał. Na demku się wszystko wyjaśniło. Rozpisałem tą sytuajce którą przedstawił CEBI, i w moim mniemaniu skarga nie słuszna.  Poza tym bana nie moge dać gdy gracza nie ma na serwerze. Dobra ja już nic nie pisze...

 

 

 

 

13:35, wbiegasz na górę w momencie gdy CEBI wchodzi na minę na schodach.

 

To jest ten sam moment który nagrał CEBI.

 

 

 

W moim mniemaniu nie jest to trudne do wychwycenia, jednak nie mi tu decydować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


beoer, staraj się zachować większą czujność podczas gry, aby uniknąć podobnych sytuacji. Jeśli gracz wyjdzie z serwera, możesz skorzystać z opcji w menu "AMX Bans:Rozłączeni gracze".

 

 

 

Jeśli Opiekun stwierdzi, że należy się nagroda, zostaniecie o tym poinformowani. Zamykam w celu uniknięcia dalszej dyskusji, która już nic sensownego do tematu nie wniesie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...